Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi ideje van hátra a...

Mennyi ideje van hátra a magyar egészségügynek?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, a hazai egészségügy sajnálatosan rossz helyzetét senkinek sem kell bemutatni, hiszen elég sokan megtapasztalhatták.

Minden probléma közül a legkomolyabb talán az orvosok (és ápolók) tömeges kivándorlása. Mennyi ideje lehet hátra az egészségügynek?


2016. jún. 7. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha továbbra is így folyik a pazarlás és senki sem vállalja be, hogy alapjaiban átszervezzék, akkor nem sok
2016. jún. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

A Magyar egészségügy az összeomlás határán van, bármelyik pillanatban összeomolhat.


Orbánék magukra hagyták a beteg embereket a foci stadionokért cserébe, Őszintén remélem hogy a sors és a lelki ismeretük megbünteti őket rendesen.

2016. jún. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 partizana ***** válasza:
75%

Ez, hogy mennyi ideje van hátra ezt a kérdést nem gondolhatja komolyan senki.


A helyzet rossz. (Nem is kicsit


DE, az egészségügy nem fog megszűnni, nálunk jócskán fejletlenebb országokban is van.


Ráadásul előbb utóbb (szerintem max 5 év) és valakinek lefog esni, hogy picit jobban kéne vele foglalkozni és picit több pénz kéne bele. Aztán szépen lassan helyre is fog állni.

2016. jún. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 tetro ***** válasza:
58%
5
2016. jún. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

Az a baj, hogy a Fidesz a MI pénzünkből Erdélyben épít majd fejlett, modernebb magyar kórházat!

Orbánék úgy gondolják, hogy idehaza a "Magyar reformok működnek" és egy fillért nem kell az egészségügyre és oktatásra fordítani.

2016. jún. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Jóformán, már most is veszélyes kapcsolatba kerülni a magyar egészségüggyel, még tavaly műtötték a papámat, a műtét sikeres volt, de a kórházban összeszedett valami fertőzést és hetekig élet halál között lebegett, majd hosszú hónapokig lábadozott, a szíve pedig elég durván károsodott, felelős persze nincs...


Na meg tavaly nyáron én is összeszedtem valami brutális fertőzést vagy vírust (kórházba se tudták pontosan megmondani, hogy mit), napokig hánytam és hasmenésem volt, teljesen kiszáradtam, lábra állni is alig tudtam, a háziorvos kihívta a mentőket, de azt mondták ott, hogy ilyen miatt nem jönnek ki, majd vissza lettek hívva és lecseszték a dokit, hogy miért hívogatja őket (ugyan az a diszpécser volt), majd közölték, hogy 24 óra múlva talán önnek...


A másik papám pedig tavaly, hunyt el rákban, neki is hónapokig halogatták a vizsgálatokat, ide-oda küldözgették őt, aztán a betegség meg csak súlyosbodott

... A végén amikor nagyon beteg volt és kiszolgálásra szorult, a nővérek is szartak rá, csak addig jó pofiztak amíg megkapták a pénzük...

2016. jún. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem az egészségügytől függ. Elvileg már rég nincs "ideje hátra".

Egészségügy mindig lesz. Elég mindössze valamit annak nevezni (mint most). Itt az alapkérdés az, kit és milyen áron gyógyítanak valóban meg. A válasz erre az, hogy egyre kevesebbeket, egyre rosszabb minőségben, de ez a panaszkodáson túl senkit nem zavar. Csak egy példa, Ha sokakat zavarna, milliók álltak volna a feketeruhás nővér mögé (meg sok más mögé, akik eddig próbálkoztak), és már rég javulóban lenne a helyzet. De mint tudjuk, a nővér inkább feladta, mert egyedül lenni nem jó (a visszavonás nem jelent semmit, csapdába került, a nevét mégse vesztheti el).

2016. jún. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tetro ***** válasza:
100%
4
2016. jún. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!