Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudtok olyan luxusautót, ami...

Tudtok olyan luxusautót, ami nem hivalkodó?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok mint mondjuk a Mercedes, erős, elegáns és gyönyörű (belseje), viszont ne legyen hivalkodó. Körübelül ilyen Lexus-ra gondolok, gondoltam. Ezen kívűl hasonló autó/márka/modell-t tudtok mondani?

2019. márc. 24. 22:53
 1/9 anonim válasza:
95%
vw phaeton
2019. márc. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lámpája nagyon agresszív. Tipikus német vonás, ami nem probléma, de nem ilyen kocsit keresek:)
2019. márc. 24. 23:06
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Fiat 124 Spider, Lexus LS, Jaguar S-Type
2019. márc. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Trabant abbol van limuzin valtozat es az nem hivalkodó teheat van egy nem hivalkodo limuzinod
2019. márc. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Pedig a Phaetonnál jobban nem találsz. Az emberek 95%-a Passatnak nézi, és leszarják. Megszokta már mindenki ezeket az "agresszív" lámpákat. A Lexus és a Volvo sem megfelelő, mert bár visszafogott autók, mindenki tudja, hogy nagyon drágák.
2019. márc. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
A luxusnak az a lényege amúgy, hogy hivalkodó. Látszódjon, ez drága volt. Véleményem szerint.
2019. márc. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom, hogy az utolsót ki pontozta le, pedig igaza van :)


Egyébként a VW Phaeton valóban a legkevésbé hivalkodó. Ezen kívül a brit luxusautók - Rover 75, Jaguar S vagy F type, Bentley - azok, amelyek még ízlésesen hivalkodóak (roppant elegánsak), valamint a Mercedes Benzek amelyek az eleganciájukkal nyernek meg. A Mercikkel annyi baj van, hogy mindenki tudja, hogy drága autók.

2019. márc. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A Rover sztm nem luxusautó, 400e ft ért főleg. A Jaguar meg hogyne lenne rivalkodó? Persze ízlésesen, de arrol is tudjak az emberek, hogy drága.
2019. márc. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó, a Rover 75 (ahogy előző válaszombam kiemeltem hogy a 75-ös, tehát a 25, 45 valóban nem az) bizony luxusautó. Egyébként meg az, hogy 400 ezerért lehet venni abszolút irreveláns, amikor ezerkettes zsigulit is lehet venni másfélmillióért :)


Az pedig, hogy kinek mi a hivalkodó? Nekem egy Jaguar nem az, neked igen. Egy dakotának pedig egy színarany Lamborghini sem az :)

2019. márc. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!