Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire lenne "gáz" és...

Mennyire lenne "gáz" és hivalkodó egy kis optikai felújítás?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Lőn egy sötétszűrke 2ajtós seat cordoba. Szeretnék rá középre rakatni egy fehér csíkot a motorháztetőtöl egészen az autó végéig. Tehát egy viper csík lenne.

Szerintetek mennyire tűnik "gagyinak" vagy éppen ha megláttok egy ilyen autót mi jut az eszetekbe.

Teszem fel, ha tényleg igényesen és mutatósan néz ki az autó, nem lesz ettől ilyen huligános hülyegyerek autója benyomás belőle?


válaszokat előre is köszönöm :)


2015. jún. 20. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
De, hülyegyerek autó lesz. Az ilyesmi inkább nagyobb értékű amerikai izomautóknak áll jól. Ne tegyél ilyen marhaságot rá, inkább tankold bele azt élvezd. Itt a környéken van már egy viper csíkos trabant, mindenki rajta röhög xD
2015. jún. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha igényesen van megcsinálva akkor jól néz ki.


A Cordoba mondjuk nem a legszebb autó szerintem, kicsit buta a hátulja, de szép felnikkel és pl. ezzel a csíkkal jól nézhet ki.


Én a helyedben inkább a közel gyári állapotot próbálnám meghagyni, a kevesebb néha több. :)


Hülyegyegyek autó fogalma: tipikus Honda Civic (általában, bármi más behehelyettesíthető 400E alatt), agyon matricázva,hátul kertipad, nagy kidörgö, "rácsing bádikit" közben 1.4 ideges 50 lóval (ennyi maradt a gyáriból mert karbantartásra nem maradt lóvé), a kasztni rohad a műanyag alatt, kopó alkatrészek cseréjére szintén nem jutott lóvé az "optikai tuning" miatt, piros féknyereg, nagy zene, ecsethajú bojracer sofőr aki 3K-ért tankol.


A csíkos trabi meg inkább jópofa troll dolog, de abból is láttam már igényesen építettet ami kellett volna.

2015. jún. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokan mondhatják, hogy "jaj, hát ne törődj ki mit gondol, a lényeg, hogy neked tetsszen". Igen, na ez úgy f**ág, ahogy van, az ember nem ilyen. Igen is, érdekli más véleménye, ez egészséges.

És sajnos egy hétköznapi autó felcsíkozásánál kevesebb ronda, és nevetségesebb dolog van. Kb. mint amikor leveszik a márkajelzést, meg megpróbálják morcosítani a fényszórókat.

A sminkhez is alapvetően kell egy relatíva szép arc, ha az nincs meg, felkenheted a Bauhaus fél cementkészletét, csak rondább lesz, mert látszik, hogy mi volt a cél. Megszépíteni a csúnyaságot.

2015. jún. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ediggi válaszokat.


Én se értek ezzel a "csak neked tetszen dologgal".

Bár tény, hogy nekem tetszene


[link]


egy ilyen szinű és évjáratú cordobáról lenne szó. Nyílván nem egy trabant és nem is egy amerikai izomautó (valahol a kettő közt... de inkább trabantz :))

egy 8 centis fehér fólia csík lenne végig. Majd meglássuk, ha nagyon tré, akkor leszedetem és igazat adok nektek :D

2015. jún. 20. 14:31
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt megveszed rá menj be a tescoba fehér 5 centis szigszalagért és nézd meg hogy mutat, erősen költséghatékony próba. ;)
2015. jún. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne csináld. Nevetséges lesz. Abból a pénzből inkább valami hasznosat vegyél.
2015. jún. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen akciónak a fólia igénye (még a minőségi fajátból is) nem nagy lóvé. Ha mégse tetszik legfeljebb leszeded.

Viszont én nem fehérben gondolkodnék. Ahogy mondják, néha a kevesebb több. Attól függően, hogy mennyire szürke az a szürke kipróbálnék mondjuk egy matt fekete, vagy szürke csíkot. Ha jól el van találva az árnyalat, akkor nem is hivalkodó, de pont annyit dob rajta mint amennyit szerintem Te szeretnél.

Persze ezt még lehetne bonyolítani: nem egy csík, hanem egy keskenyebb és vastagabb az autó 1/3-nál végig vezetve.

A narancssárga is lehet jól mutatna rajta.

Vagy meg lehet bolondítani egy kis fényvisszaverő fóliával is.


Mielőtt nekilátok körberagacsolni egy autót, számítógépen látványterveket szoktam csinálni róla. Javaslom neked is. Amikor bizonytalan az ember a végkifejletben, akkor sokkal könnyebben el tudja dönteni hogy valóban ezt akarja-e.

2015. jún. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Koaxk Ábel ***** válasza:

Szerintem ez még egyáltalán nem a gáz kategória, főleg ha tényleg ízlésesen van kivitelezve.


Csaba1029-el teljes mértékben egyetértek!

2015. jún. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem illene hozzá semmiképp. Inkább a komolytalan kategória lenne, az emberek nagy részének szerintem mondani sem kell hogy mi volna az első gondolata róla.
2015. jún. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Megpróbállak megóvni a felesleges pénzkidobástól, de ennél többet nem tehetek.


[link]

2015. jún. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!