Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt autógumit hol vásárol...

Használt autógumit hol vásárolnak fel, s kb. mennyit fizetnek érte?

Figyelt kérdés
2019. márc. 25. 08:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Ami még használható az jófogás, facebook. Ami nem, azt gumishoz beviheted és ha jó fej, ingyen otthagyhatod


(És nem megoldás, hogy kidobod egy árokpartra)

2019. márc. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha olyan állapotú akkor eltudod adni ,de ha nincs olyan állapotba akkor örülj,hogy fizetned nem kell amiért megszabadulsz tőle!

A gumis lehet átveszi , én amikor az autót vettem a kereskedő által összevissza rádobált gumikat egyből cseréltettem,kérdezte a gumis,hogy viszem a régit vagy maradjon nála.

Azt nem tudom,hogy máshol miként működik a dolog,de nálunk háztartásonként évi 4db gumit díjmentesen lehet a hulladékudvarba leadni.

2019. márc. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a gumisnál veszed az újat, akkor ingyen otthagyhatod a régit. Ha csak odaviszel négy régit, akkor guminként egy ezrest fogsz fizetni, hogy hajlandó legyen átvenni
2019. márc. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szinte az összes régi gumit elfogadják hulladékként a gumisok. Pénzt nem fogsz kapni érte, csak ha nagyon jó állapotú, akkor lehet alkudozni párezer forintot érte.
2019. márc. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!