Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megeri +1,500,...

Szerintetek megeri +1,500, 000 Ft-ert Opelt venni ugyanolyan felszereltseggel, mint Suzuki Vitarat?

Figyelt kérdés
Hosszutavban gondolkodok termeszetesen.

2019. márc. 25. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Igen
2019. márc. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
Inkabb virara!
2019. márc. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Na hát kinek a pap kinek a paplan!

Nem az a kérdés hogy én szerintem vagy a másik szerint megéri-e, hanem az a kérdes hogy Neked Megeri e

2019. márc. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%

Milyen Opel?

Autónál értelmetlen a "megéri" - egyik sem éri meg az értékvesztés miatt.


Suzuki vs Opel...

Suzuki Wagon R, Opel Agila.

Lényegében ugyanaz, csak az Opel drágább volt, és furcsa módon semmivek sem bizonyult megbízhatóbbnak a Suzukinál.

Az autógyártás is globalizálódott, nincsenek már egyéniségek az autók között sem.

Egy Renaultot sikk nem szeretni, mert francia, a Nissan meg szuper, mert japán... valójában meg közös konszern.

Az Opel meg Citroen lett, amit sokan nem kedvelnek, holott nem olcsók :-)

2019. márc. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
Hát ha nálad így repkednek a milliók, akkor igen, megéri. Egy Opellel a világból is kimész, mondjuk nem írtad, hogy milyen típus és hogy benzinzes-e.
2019. márc. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

Mert egy suzukival nem

En inkabb sx4 s crosst vennek

Nagyobb es szerintem jobban is nez ki a vitaranal

2019. márc. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
még egy s cross szavazat. az opellel lehet, kimész a világból, de a suzuki vissza is hoz.
2019. márc. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%

Jó autó az a Vitara, pofás is. Ami miatt nem tudtam vele megbarátkozni, az a beltér minősége. Finoman szólva a burkolatok, gombok anyaga nem a legjobb. Ez az amiben a mostani Opelek (pl K Astra, Insignia, stb) sokkal jobbak.

A kérdés, hogy csak ez megér-e ekkora felárat, ha minden paraméterében (teljesítmény, fogyasztás, stb) valóban ugyan olyan a két autó.

2019. márc. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Opel sose lesz olyan mint a suzuki, még csak megse közeliti.
2020. ápr. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!