Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van valakinek tapasztalata...

Csongor27 kérdése:

Van valakinek tapasztalata Lidlben kapható W5 autókozmetikai termékekről?

Figyelt kérdés

2019. márc. 27. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Problémát nem tapasztaltam, tisztít, ápol, illatosít, ahogy a többi. Ártani nem fog az autónak, ha jó áron van, vedd meg nyugodtan.
2019. márc. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem felnitisztitoval van, nagyon jo, volt egy alufelnimen valami lerakodas, rozsda es fekpor keverek, vettem egy Sonaxot, az 4000 volt, adtak vele felni "kefet" ami hasznalhatatlan, es maga a tisztito sem ert sokat, gondoltam ha az nem viszi le akkor semmi, majd vettem a lidlbol mindennapi tisztitasra ilyen w5ost, avval meg ugy toroltem le az emlitett lerakodast a felnirol mint hacsak por lett volna. Mindig veszek 2-3 at amikor megjelenik.
2019. márc. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jók.
2019. márc. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jók azok meg az összes W5 tisztítószer nem csak autóápolás terén hanem az egyéb háztartási tisztítószereik is jók, én csak ajánlani tudom mindet. de mivel a kérdés az autóápolással kapcsolatos, azok a tisztítószereik is nagyon jók, illetve az egyéb kenő szereik is. Én azt mondom ha akciósan árulják vegyél belőlük nyugodtan. A kárpittisztítóik is jók de azt sokat nem használtam. A műszerfal ápoló törlőkendő sem rossz, bár én nekem a DR marcus jobban bevát műszerfal ápolásra mint a W5. A W5 törlőkendők hamar kiszáradnak ha felbontod és hiába zárad le rendesen előbb utóbb kiszáradnak kb 2-3 hónap alatt ha nem használsz belőle rendszeresen. W5 márkának van szemüveg tisztító nedves kendője. Minden egyes kendő külön tasakban van és azt hiszem egy dobozba 20 tasak van. Pár száz forint és az nagyon jó az autó tükreinek letisztítására, az óracsoport plexi burkolatát is szépen lepucolja, meg egyéb kijelzőkre is nagyon jó, illetve én nekem sok fényes fém dísz van az utastérben főleg a belső kilincs azt is azzal szoktam áttörölni amikor autót takarítok és szépen lehozza a dzsuvát, nem foltosodik semmi extra.
2019. márc. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A W5 tényleg jó márka, nem hiszem, hogy csalódást okozna neked majd.
2019. márc. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A W5-ös felnitisztítóval nekem is ugyanaz a tapasztalatom mint a #2-es válaszolónak, úgy működik mint egy álom, érdemes a többit is kipróbálni, nagyon jó áron vannak.
2019. ápr. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gergoap ***** válasza:
A műszerfalápoló tartós és jó fénye van, viszont ahová ráfújod, az nagyon csúszik utána. A gumiápoló szintén nagyon csúszós felületet képez, kesztyű nélkül ne fogd meg a kereket, mert mehetsz kezet mosni!
2021. okt. 7. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!