Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi idő alatt szokott...

Mennyi idő alatt szokott elkészülni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Azt szeretném kérdezni, hogy aki mostanság vásárolt új autót neki mennyi idő alatt érkezett meg? Már lassan 2 hete befizettem a kocsi kihozatali árát és akkor azt mondta az értékesítő, hogy kb 3 hét és megvan minden. Szerintetek húsvétig átlehet majd venni? Akkor elutazunk rokonokhoz és jó lenne már az új kocsival menni, hogy belehessen járatni és ne a régit fárasszuk vele. Mennyi idő lehet míg elintézik a rendszámot és egyéb biztosítási papírokat?


Előre is köszönöm a válaszokat :)



2019. márc. 28. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is 3 hétig tartott, de sok helyen meg van 3-5 nap alatt. Függ a vizsgabázis, az okmányiroda, és az értékesítő márkaszerviz leterheltségétől is.
2019. márc. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát ez bizony szuper titkos autó , így nem tudjuk.

De nekem 3 hónap múlva jött meg, amikor a Partnert meg rendeltem.

Miért nem ott érdeklődsz ????

2019. márc. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1


Köszi, remélem max 3 hét alatt meglesz.


#2


Köszi. Annyira nem fontos, hogy ezzel zaklassam őket csak érdekességképp kérdeztem, hogy másoknak mennyit kellett várni rá.

2019. márc. 28. 12:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor most tisztázzunk valamit: már beérkezett az autó a szalonba ("befizettem a kocsi kihozatali árát"), kifizetted a fennmaradó összeget, és csak az átadásra vársz, VAGY még csak megrendelted az autót, és várod, hogy beérkezzen az országba?
2019. márc. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már megérkezett az autó a szalonban mert volt nekik raktáron és már csak a papírok vannak hátra és csak az átadás van hátra.
2019. márc. 28. 12:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor az első válaszom érvényes. :-)
2019. márc. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2019. márc. 28. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!