Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonom rángat. Mi a hiba oka?

Krómgyűrű kérdése:

Simsonom rángat. Mi a hiba oka?

Figyelt kérdés
S50-es a gép, néha rángat menet közben, illetve 2-esben kigyorsításkor. Mitől lehet? Próbáltam másik gyertyával, de ezzel is ugyanez a panasz. Gyújtás és karburátor is helyesen van beállítva, azonban a súber ciripel(kivan kopva a súberház). Lehet ez gond vagy sem? Szimmeringek is újak.

2019. márc. 29. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Lelazult kábel,pl.megszakítón.

Velem megtörtént

2019. márc. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Átnéztem, de nem. Érdekes jelenségelet produkál. Ma elment az alapjárat, mivel szétszedtem a karbit, helyesen beállítottam üzemmelegen de leállt. A gyújtás is jó helyen van. Szép kék szikrát ad, jó az úszószint, gyertya szép őzbarna. Még is rángat. Levegőszűrő és kipufogó is tiszta. 70-es fúvóka van benne, súber pedig alulról a 2.ban a bejáratás kedvéért. Apropó súber... A karbim kopott, mivel ciripel benne a súber, lehet ez is próbléma vagy sem?
2019. márc. 31. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!