Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonom csak tolva indul kis...

Simsonom csak tolva indul kis idő múlva le is fullad, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Már egyszerűen nem tudom mi baja van. Voltunk egy 90km-es túrán a végén hatalmas esővel gondoltam arra is hogy vizes a benzin a de már másik benya van benne. Eddig pöcc röff volt mostmár akárhogy rugdosom az életbe nem indul be esetleg ha reggel az elsőt rugom rajta beindul akkoris huzok egy kis gázt és lefullad.(MELLESLEG edig azt is csinálta hogy alapjáraton akárhogy téptem a gázt csak zúgott búgott de nem pörgött fel.) Betolni is elég hosszan kell mire beindul olyankor egy darabig egész jól megy de utána fgoja magát és lefullad. Gondoltam kondihibára is szerintetek? Gyújtással biztos hogy nincs baj mert halálpontosan bevan lőve, Karbi tiszta, levegőcsavar 1.5re kicsavarva új légszűrő. Mi lehet a baja?

2015. jún. 27. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Sok dolog okozhatja egy Simsonnál. Volt nekem is néhány évig, pontosan tudom. Általában úgy szoktam kezdeni, hogy üzemanyag van-e. (én azért annyira nem, de akinek el lett adva, 2 nap múlva panasszal jött, hogy megállt; utántöltés után normálisan működött)


Térjünk a lényegre. Tehát az olcsó és könnyen szerelhető dolgokat nézd meg: gyertya (beköpte-e, ha nem, egy jó gyertyával próbáld ki, szikrát ad-e), karburátor (nincs-e eltömődve). Nálam bírta jó ideig az eredeti kondi, aztán ki kellett cserélni, de az utángyártott nem valami jó minőség, érdemes eredetit nézni.(hasonló jeleket mutatott a kondicsere előtt az enyém is) Aztán ha nem, megszakító, ha nem, akkor trafó.

2015. jún. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akkor már csak a kipufogót kell kiégetni...
2015. jún. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!