Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW autópályán hangos?

BMW autópályán hangos?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam minap egy e46 2.2 6 hengeres Bömöst. Az autó 130-nál már igencsak hangos, motorhang is előjön. Le akartam a mostani Corollámat cserélni (e11 86ló), de ha ilyen motorhang párosul egy prémiumnak mondott márkához, akkor hanyagolom, mert a Corolla is 130-nál kezd zajongani, s nem 170 lóról beszélünk. Bár vezetni a bömbit tényleg élmény, tény. Vagy csak én próbáltam rosszat?
2019. márc. 30. 01:45
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
100 felett már minden kocsinak megjön a hangja. Ha nem tetszik, vegyél elektromosat. Autóversenyeken sem némák az autók.
2019. márc. 30. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bömbim még nem volt, de volt olyan autóm amiben 210-nél normál hangerővel lehetett beszélgetni. 130-nál egy mai buzuki sem bömböl.
2019. márc. 30. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért jó lenne tudni hogy gyári állapotú volt-e az az autó, vagy esetleg Józsi már alábarkácsolt pl. egy sportkipufogót. A gyári eredeti állapotú darabok nem hangosak, ez 100%.
2019. márc. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem új 1.0-s turbós SX4-em van és 150-160-ig kényelmesen lehet beszélgetni annyira csendes. Faternak 20 éves Scénicje van és annak se lehet hallani nagyon a motorját 140-ig pedig kis 1.4-es benzines. Nyilván szélzaj az van rendesen, de egyáltalán nem vészes és mégiscsak egy mai viszonyban szinte már egy új iphone áráért megkapható autó
2019. márc. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Német autópályán 180-nál nem kellett megemelnünk a hangerőnket, hogy halljuk egymást, pedig négyen ültünk az autóban. Az E46 330d Touring volt, viszonylag drága gumikkal. Szóval a zaj lehetett a gumiktól, de inkább legyen hangos, mint hogy ne tapadjon, és kicsússzak a kanyarból, ne tudjak megállni, stb, vagy a tükörtől.

A másik - kikerülhetetlen - zajforrás ugye a külső tükrök, ami hát nem tűnik az E46 Touring-okon és szedánokon túl aerodinamikusnak. A kupék, kabriók, de főleg az M3-aké aerodinamikusabbnak tűnik számomra, ezért azt gondolom, hogy azok hallkabbak, de ugye ezeknek ablakkeret nélküli ajtajaik vannak, ami hangosabb, mint a tradicionális keretes ajtók.

2019. márc. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pont hogy halk az utastere egy bömbinek!


Szerintem amit te próbáltál annak vagy átalakított kipufogója volt vagy valami szar volt benne!


De b.aszki, ha autót akarsz venni akkor ne csak egy darabot próbálj ki!

2019. márc. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!