Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nektek a bmw vagy az Audi...

Nektek a bmw vagy az Audi tetszik jobban?

Figyelt kérdés

Nekem a Bmw..

Az Audi sem rossz.. De nekem a bmw. Nektek?



2019. márc. 30. 07:58
1 2
 11/19 anonim válasza:
Ha mindenképpen választanom kell akkor Audi. De a három német prémium trióból bármit elfogadnék.
2019. márc. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Hát megmondom őszintén nekem külsőre az Audik jobban tetszettek mindig. De BMW-m van, és nem fogok audit venni amíg nincs elérhető árú hátsókerék meghajtású modelljük. Lehet utálni érte, de nekem szempont.
2019. ápr. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 dirtboy ***** válasza:

ma 08:54


szerintem sosem lesz nekik olyan.

ha jól tudom a bmw is már kezdi elhagyni a hátsókerék hajtást.

gondolom legtöbb vásárlójukat már nem izgatja,fontosabb a biztonság mint a sportosság így aztán inkább összkerék felé húznak el az izmosabb bmw-k és vásárlóik.

2019. ápr. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Meg amúgy is, egy modern BMW-ben mégis milyen előnye lenne a hátsóhajtásnak? :)
2019. ápr. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

13-as. Hát nem is fogok olyat venni. Inkább veszem a kis franciát ami most kezd ráállni a hátsó kerék hajtásra mint az első kerekes BMW-t.


Értelme? Potenciális fun factor, ha az ember játszani akar vele. Vannak forgalomtól elzárt helyek ahol lehet vele játszani. Nyilván akik új autókat vesznek ilyen árban, nagy üzletemberek nem ez az elsődleges szempont. Ha neked nem számít én megértem. Nem akarlak meggyőzni vagy ráderöltetni. De nekem speciel fontos. Akkor is ha évi 2-3 alkalomnál több nincs amikor ki is használom.


Most a renault áll rá a hátsókerék hajtásra a twingoban. Nekem a franciával sincs bajom. Ha ilyen világ jön, akkor veszem a renaultot a BMW helyett. Nem a logo miatt vettem a mostani BMW-t se. Így is szidnak ismeretlenül hogy "BMW-s paraszt hülye gyerek a szervizes fossal". Ha akkor majd "Nyomorék francia fostalicska" lesz amit kapok a neten az se hat meg.


Vagy marad a lexus. Az pár modellnél hátul is hajt, és még japán is.

2019. ápr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg csak eközött a két szar között lehet választani?
2019. ápr. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Alfa.
2019. ápr. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Lexus
2019. ápr. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Krómgyűrű ***** válasza:
0%

BMW. Abból is csak a benzinesek. És legjobban a régiek jönnek be, pl E30. Egy álomautó😍.

Rengeteg Audi párti ismerősöm van és ha meglátnak egy Bömöst széjjel fikázzák, meg amúgy is. Ilyenkor szólok közbe, hogy álljon meg a menet...

2019. ápr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!