Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.4-es motorig használtan...

1.4-es motorig használtan milyen automata váltós kocsit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Annyi lenne a kritérium hogy benzines legyen, megbízható, 500 ezernél többe ne kerüljön, és persze automata váltó legyen benne, és annyira öreg ne legyen (( persze nem is 1 éves kocsira gondoltam )). Köszi a válaszokat!

2019. márc. 30. 21:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Valamit engedj el a feltételekből, ez így könnyen lehet nagy sz/pás
2019. márc. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát kb. suzuki swift vagy G astra....
2019. márc. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
500e alatt megbízható? Aha...
2019. márc. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"és annyira öreg ne legyen"

15-20 éves még belefér? Mert ezért a pénzért nagyjából ez az ami reális.


Suzuki Swift, Opel Corsa, Astra, Renault Twingo, Clio ami jó lehet. Vagy esetleg egy Smart, de azt nem ajánlom.

2019. márc. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom ha belefer, de talan egy oreg Micra.
2019. márc. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
140 nm-ig milyen kertesházat ajánlotok? Annyi lenne a kritérium, hogy Budán legyen, jó állapotú, 5 milliónál többe ne kerüljön, és persze szép nagy kertje legyen, és annyira rossz állapotú ne legyen. Köszi a válaszokat!
2019. márc. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Túl sok a feltétel...

500ezer forintig automata váltós... ennyiért adnak 15 éves Suzukit, Swiftet, vagy Wagon R-t, automata váltóval, amit ha a vásárlás előtt megnéz egy szakértő, és rábólint, talán nem lesz vele gondod (no de neked mi az, ami nem öreg?)


Az Opeleket a váltó miatt hanyagolnám.

Az automata váltó egy gyűjtő fogalom, Suzukikban az "ősi" nyomatékváltó van, az Opel Corsa váltója ezzel szemben robotizált.

Abban is két pedál van (gáz, fék), de van benne kuplung, amit egy szervó motor kezel... sok a probléma a Corsa robotizált váltójaival.

Ez rámutat arra is, hogy mit érdemes keresni ennyi pénzért: nyomaték váltósat, amiben nincs külön kuplung, szerrvó motor, a váltó egy komplex szerkezet.


https://www.youtube.com/watch?v=nktJOyrHgVI

2019. márc. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

6-osnak: barátom szerintem te eltévesztettél valamit, nem házról van szó hanem kocsiról, de mindegy, olvasni tudni kell :) Ja és egyébként a Humor kategória nem itt van, bár nem humoros egy cseppet se amit írtál.


7-es: köszönöm a korrekt és helyes választ. Igen, 500 ezer a tőke, és nem hiper-szuper kocsira gondoltam hanem egy átlagos, használt, megbízható kocsira. Elsőnek az 1.4-es Corsákat láttam én is ami úgy ideálisan véltem, de mivel annyira nem vagyok autószerelő tapasztalattal megáldva, és nem vagyok egy milliomos igazgató se, és keresni se keresek annyit hogy egy budai villát vehessek mint ahogy azt 6-os gondolja, ezért is engedhetem meg hogy ebben a kategóriában nézelődjek. Suzuki Swiftet érdemes automatába szerezni? Mert írtad a Corsával óvatosan kell bánni.

2019. márc. 30. 23:13
 9/14 anonim ***** válasza:
55%
Basszus, nem házról volt szó? Bocsi, félrenéztem!
2019. márc. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

hát van pl egy ilyen, rákerestem gyorsan

[link]

2019. márc. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!