Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.4-es motorig használtan...

1.4-es motorig használtan milyen automata váltós kocsit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Annyi lenne a kritérium hogy benzines legyen, megbízható, 500 ezernél többe ne kerüljön, és persze automata váltó legyen benne, és annyira öreg ne legyen (( persze nem is 1 éves kocsira gondoltam )). Köszi a válaszokat!

2019. márc. 30. 21:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A használt autó vásárlás türelem játék, kell hozzá egy szakértő, aki át tudja nézni az autót, és nem utolsó sorban jó, ha van szerencse is...

Arra lehet számolni, hogy az öreg autókból többet is meg kell nézni, mire végre találtok egy vállalható állapotban lévőt.

Automata váltósokra hatványozottan igaz, mert szűk a választék pláne 500ezerért, ami meg gyanúsan olcsó, annak oka lehet.

Nem csak motorikusan kell tűrhető állapotban lenni, de a váltó, futómű, és főleg a karosszéria állapota is fontos, mert hiába nincs motorikusan baja, ha szétrágta a rozsda - javíthatatlan, használhatatlan.


[link]


[link]


Nem biztos, hogy ezek között nincs vásárlást kizáró ok, de pl. most Wagon R-ből ez a kettő lenne a választék (tehát türelem játék, várni kell, amíg nem lesz egy jó ajánlat - ugyanez érvényes a többi márkára, típusra is)

2019. márc. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem ezres automata valtos swiftem van egy eve es hibatlanul mukodik igaz csak 100 ezer km van benne

En 300-ert vettem de 300 alatt semmikepp nem adnam el ha pedig a hasznaltautok.hu-bol indulok ki meg 350-400 korul is siman meghirdethetnem

2019. márc. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Öt kilóért biztos nem vennék automata kocsit. Szopóroller lesz.
2019. márc. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"benzines legyen, megbízható, 500 ezernél többe ne kerüljön, és persze automata váltó legyen benne, és annyira öreg ne legyen "

Privátban írd meg légyzives ha megtaláltad hol lehet ilyeneket kapni. Ez sok embert érdekelne. Estelg nyithatnál egy kereskedést, ahol ilyeneket árulnál.

1. A megbízhatóság sok új autónál is kétséges.

2. 500-ért tíz éve is roncsokat árultak.

2019. ápr. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!