Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autórádióm 4 napja menet...

Az autórádióm 4 napja menet és zenehallgatás közben egyszer csak elkussolt, azóta nem kapcsol be. Miért?

Figyelt kérdés

Elkussolás előtt nem kötöttem semmit sehova, nem babráltam semmivel semmit, minden úgy volt, ahogy szokott lenni. Hátul a kábelek nincsenek kilazulva, biztosítékot is kicseréltem, de ennek ellenére továbbra sem jó. Egyszerűen be sem tudom kapcsolni, ha van gyújtás, ha nincs gyújtás, ha megy az autó, ha áll az autó, ha esik az eső, ha süt a nap...


Blaupunkt Manchester 110, 2016-ban vettem, semmi panaszom nem volt rá. Nagyon remélem, hogy nem az van, hogy egyszerűen csak fogta magát és meghalt... Garancia már nincsen rá szerintem.


2019. márc. 31. 01:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt a biztosítékot is kicserélted ami maga a rádion van hátul?
2019. márc. 31. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Maximas ***** válasza:
Ha nem a bizti akkor lehet, hogy a rádió adta meg magát.
2019. márc. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mit vársz?

Hogy valaki majd ideírja melyik gombot nyomd meg,és jó lesz?

Szépen felkeresel hétfőn egy autóhifi műhelyt,5 percen belül megmondják mi a gond.

De tőlem villaamossági online továbbképzőt is végezhetsz vasárnap,

remek program.

2019. márc. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1: Igen, kicseréltem.


3: Ennyi erővel akkor senki ne tegyen fel egy kérdést se, szüntessék meg ezt az oldalt is, kérdezni is tilos legyen. Annyira bírom az ilyen hozzáállást. Már csodálkoznék, ha egy kérdésnél egy darab kötekedő lény sem jelenne meg... Egyébként igen, annyit vártam volna, hogy valakinek lesz valami tippje, hogy vajon mi lehet a baja, ha nem is feltétlen azt, hogy melyik gombot nyomjam meg, hogy újra jó legyen.

2019. márc. 31. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!