Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Seat Leon 1M jó autó?

Seat Leon 1M jó autó?

Figyelt kérdés

Mindenképpen 1.6 benzines kis autót vennék 2000€ környékén első autónak.

Néztem a Golf 4et nyilván viszont azt nem birom benne, hogy nagyon unalmas, errefelé a friss jogsisok tulynomó része vagy Golf 4 1.9 tdi vagy e46 320dvel nyomatja. A Seat Leonnak nagyon tetszik a külseje és sok helyen olvastam, hogy csavarról csavarra ugyan az mint a Golf 4 csak más dizájn és sportosabb. Viszont a napokban hallottam egy olyan kritikát, hogy a Seatból ki van spórolva az anyag, hogy nem német autó csak a motor ezért nem éri meg, hogy a karosszéria műanyag stb.

Tényleg ennyire low budget a leon a golfhoz s audihoz képest, vagy ez csak sznob duma.



2019. márc. 31. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem rossz, barátomnak van ő szereti.


A golf 4 szerintem egy giccses népautó :D

Bár én soha többet nem veszek elsőkerékmeghajtású autót de a Leon nem rossz!

2019. márc. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a technika, mint a Golf. Ennyi idős autónál már az állapot fontosabb. 1.6 16v-t érdemesebb venni, de én inkább 1.8-at mondanék
2019. márc. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!