Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha még nem vezettem sokat,...

Ha még nem vezettem sokat, sima 50 es robogót, attól még egy B125 (gyorsított) tanfolyamon meg tudnék tanulni vezetni egy 125ös automata váltós nagyrobogót azalatt az idő alatt, amit előírnak rá? (+pár óra)

Figyelt kérdés

Kérlek ne oltsatok le,nagymotorosok.:D


Én nem szeretnék 50 köbc. robogóval járkálni,ezért párszor ültem csak ilyenen,de viszont nagyon szeretnék venni egy 125ös nagyrobogót.


De viszont nem vagyok biztos benne,hogy azalatt az idő alatt,amit előírnak a B125 ös tanfolyamon,meg tudom-e tanulni rendesen vezetni.


Nagyon szívesen vennék még előtte egy ilyen nagyrobogót,hogy azon gyakoroljak egy zárt területen,de viszont hogy próbáljam ki,ha nem tudom vezetni?


Köszönöm,ha jön válasz.:)


2019. ápr. 1. 23:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Simán. U.a., mint az 50-es, csak erősebb, gyorsabb. Én Simsonról ültem át egy 750-es Kawasakira, és semmi gondom nem volt.
2019. ápr. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se okozna gondot. Vágj bele bátran!
2019. ápr. 2. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!