Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerinted mitől lesz egy autó...

Szerinted mitől lesz egy autó "komoly"?

Figyelt kérdés

Számtalanszor hallottam már embereket mindenféle autókról úgy nyilatkozni, hogy "ez már egy komoly autó", de igazából nem vagyok biztos benne, hogy értem, hogy mire gondolnak ilyenkor. Hallottam már ezt mondani Ford Mondeoról, Mazda6-ról, de volt, aki szerint a 3-as BMW még nem komoly, de az 5-ös már az.


Neked hol kezdődik egy "komoly" autó, és mitől lesz az? Csak a mérete számít? Vagy hogy presztízs márka legyen? Esetleg a lóerőtől?


2019. ápr. 4. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát kinek mi a komoly. Nekem egy 300 lóerős benzines opc insignia mondjuk az már komolynak számít, nem kell audinak meg ilyesminek lenni hozzá. De egy ford mustáng is komolynak számít, viszonylag kevés van belőle, megnézik az utcán, így komoly autó. Régi fajta suzuki swift meg a komolytalan vagy a trabant.
2019. ápr. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem mond vicceket
2019. ápr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!