Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra H classic III...

Opel Astra H classic III érdemes ilyen autót választani?

Figyelt kérdés

H Astra vásárlásán gondolkodom. Ugyan abban az árkategóriában sokkal újabbak a címben említett típus. Ha jól tudom ezek kifutó termékek voltak, ezek után jöttek a J astrák.

Érdemes classic III-t vásárolni, vagy lehetséges hogy rosszabb minőségű anyagokból, alkatrészekből lettek gyártva?



#Opel #kopel
2019. ápr. 4. 15:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én nem szívesen vennék ilyet. Az egy dolog, hogy kifúrkálják. De eléggé "gazdátlan" autók. Nem voltak dédelgetve. Ha kellett hidegen nyomták padlógázzal, stb. Felszereltsége is legfeljebb közepes ezeknek az autóknak. Színes kijelzős navit, félbőr kárpitot, ülésfűtést, kanyarkövetős xenon fényszórót, stb, amik elérhetőek voltak a H Astrában, ne várj! Mondjuk ha nincs is ilyenekre eleve igényed, akkor ez nem szempont.

Nem rendőrségen dolgozom, de nálunk is voltak H Astrák cégautóként. Egy-két éve selejtezték le őket. Először a dolgozóknak ajánlották fel őket megvételre elég jutányos áron. Akkor ilyen 500-600eFt környékén. Megmondom őszintén, ha nem lett volna autóm, akkor se ezeket veszem meg. Akikről tudom, hogy vettek ezekből az autókból kivétel nélkül eladásra vették meg. Kicsit kipofozták, kitakarították és egy hónapon belül mentek a piacra közel dupla árral.

2019. ápr. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

...még az elmaradt, hogy azt szokták felhozni a volt cégautók mellett markating fogásként, hogy de hát ezek végig márkaszervizben voltak szervizelve. Ez igaz, csakhogy nálunk is szigorúan betartották a gyári ajánlásnak megfelelő 30.000km-es olajcsere periódust.

Ez számomra nem épp pozitívum. A felénél le szoktam cseréltetni az olajat. Ehhez még hozzájön, amit írtam, hogy ezeket az autókan "rúgják" rendesen akár hideg motorral is. Ezeknek a dolgoknak a következményei nem azonnal jönnek ki, valahol 150-200e km fölötti futásnál simán megboszzulhatják magukat.

2019. ápr. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha nem rendőr astra volt és rendszeresen karbantartott volt, akkor igen, megėri megvenni. Nem silanyabb a minőség, csupan nem akkora a valaszték mint amikor mėg javaban futott a gyartas. Ezekből találhatsz keveset futott jó allapotúakat amivel akar hosszú ėvekig gondtalanul el lehetsz (persze az alap dolgokat itt is folyamatosan cserėlgetni kell mint barmilyen mas autón.) az alkatrészarak nem annyira magasak.
2019. ápr. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!