Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 3 ezres benzines opel omega...

3 ezres benzines opel omega mennyit eszik?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 6. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

Szinte termeli a benzint...

Olyan országút 10- város 25-ig...

2019. ápr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2019. ápr. 6. 17:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Még sokszor megkérdezed? A pár hónapból már eltelt egy, amire kellene. Szóval mire meglesz, addigra már okafogyott lesz a kérdés...
2019. ápr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hogy mit? én nem akarok ilyen kocsit venni, isten ments. csak haveromnak van ilyenje és olyat szól, hogy 15 literrel járkál, azt meg nem nagyon szeretném elhinni
2019. ápr. 7. 05:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Bizony megeszi a 15-öt.
2019. ápr. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ja akkor a haverod is pont itt tájékozódik és pont akkor emeli ki a kérdését, amikor te kiírod a sajátod, kicsi a világ na:D


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__98..

2019. ápr. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Elég szar életed lehet, ha azt nézed a gyik-on, hogy ki mikor mit ír ki és mit emel ki. Egyébként meg, ha én írtam volna ki azt a kérdést is, akkor miért tagadnám le? Van benne valami szégyellnivaló, vagy mi? Az a kérdező, ha jól látom meg már vett egy 2.0-t, vagy mit, akkor meg ha én lennék, miért kérdezném meg még egyszer?
2019. ápr. 7. 17:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Megnyitom a témakört, első kiemelt kérdés, alatta 5-tel meg a tiéd, ezt még akkor is észreveszi az ember, ha van élete...;) De mindegy, hagyjuk, ott a kérdező elég érdekesen gondolkozott...
2019. ápr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom. mindenesetre köszi a válaszokat!
2019. ápr. 8. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!