Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 2. 0 benzines 16 szelepes...

Egy 2. 0 benzines 16 szelepes Omega mennyire erős? (136 lóerő)

Figyelt kérdés
Egy 2.0 benzines 16 szelepes Omega mennyire erős? Általában ez viszonylag elég szokott lenni, de ugye másfél tonna a kocsi. Nagyon táposan megy? Lehet ezt normális keretek között, de dinamikusan vezetni? Ha egy sperr-t aláteszek még tudok vele driftelni? Ha kicsit is pörgetem, akkor azért 20-22 liter fölé nem megy a fogyasztása? Köszi a válaszokat:)

2019. márc. 21. 14:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem erős, pont annyi ami a bódéhoz kell.

Dinamikus vezetéshez pont elég.

Nem egy erőmű.

Hosszú tengelytáv.Valószínűleg 11-12 literes fogyasztás városban.

Ha lámpától lámpáig használod 2-es max hármasban, akkor valószínűleg 15-16 könnyedén.

Driftelni egy 2,5 tonnás 760li-vel is lehet.

2019. márc. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!😁
2019. márc. 21. 15:29
 3/12 D. Brasco ***** válasza:
33%
Driftelni ezzel???haha...ez jo volt.....kb mintha egy zsigulival állnál neki....vizes aszfalton azt is meg lehet kapartatni ha nagyon kínzod,vagy nagyobb tempónál meglibegtetni higy a lendület elvigye,de ez nem drift!
2019. márc. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Miért ne lehetne zsigulival driftelni? :D a szutyok szakadt e36-oknak is megyXD
2019. márc. 21. 17:07
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem A Omegám ( is ) van, 116 lóerős és embertelenedni elég ecotec motorok eszik az olajat, figyelni kell rá, ha normálatlankodni akarsz akkor BMW 116 chippel a legoptimálisabb, , nem 1975 kg és az Omega csak egy utazóautó :D :D :D de egy MV6 azért már tud meglepetést okozni, csak találj egy jót, én drukkolok. :)
2019. márc. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi! :D Szerintem 2.5 V6 lesz a vége. Ki is néztem egyet viszonylag olcsón a hahun, nem is néz ki rosszul. Egyébként én tudtam zsigulival is ugyan úgy driftelni hegesztett difivel, mint egy erősebb kocsival. Nyilván nem Kilométeres íveket, de kisutcákban, ahogy átfordulsz egy másik útra, simán lehet neki nyomni :D
2019. márc. 21. 20:09
 7/12 anonim ***** válasza:

Azt köztengelyes differenciálmű nélkül is összehozod.

Nem kell ahhoz hegesztett vagy sperr, a gyári is megteszi.

Előbb elfogy a lendület vagy veszed el, mert már befordultál, minthogy kijönne a kerékfordulatkülönbség.

2019. márc. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Akkor a sperr csak ilyen hosszú íveken való végigdrifteléshez szükséges? :D nem igazán próbáltam még normál differenciálművel.
2019. márc. 22. 12:01
 9/12 anonim ***** válasza:

Gondok vannak, ha ezt szűrted le a sperrel kapcsolatban.

Nézz ki egy szántóföldet, és ott driftelgess.

2019. márc. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Aha, tehát ha nem tudom, hogy hogyan működik, akkor már ne is drifteljek, meg nem is tudok, mi? :D Ennyi erővel akkor jogosítványa is csak autószerelőknek lehetne. Pl, ha te meg nem tudod, hogyan épül fel a tüdőd, akkor ne lélegezz. Píísz
2019. ápr. 2. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!