Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót éri meg megvenni?...

Milyen autót éri meg megvenni? Azt mondjuk, hogy újat ne, mert az hamar veszít az árából ahogy ki van hozva. No, de. Átlagban sok esetben pár éves autókban van 100. 000. km.

Figyelt kérdés
2019. ápr. 8. 14:08
 1/6 Szecessziós Vájling ***** válasza:
Olyat, ami megfelel a felhasználási módnak. Hogy ha valaki állandóan a számlákat gyűjti és 1000 forintért tankol annak leginkább semmilyent. Az autó pénzzel megy, akinek nincs pénze, az ne akarjon autót venni.
2019. ápr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha nem túlárazott márkát veszel, és hosszabb távra tervezel, akkor nem feltétlenül jársz rosszul az újjal anyagilag sem.
2019. ápr. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
No igen én is olcsó daciákat nézegetem.
2019. ápr. 8. 14:28
 4/6 D. Brasco ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__98..


Hány ilyen rendkívül értelmes kérdéssel fogsz ma még elkápráztatni mimket??

2019. ápr. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"No igen én is olcsó daciákat nézegetem."


Érdemes megnézni a pár éves használt Dacia-k árait. Szinte aprópénzt veszítenek az árukból, szóval ha ebben a márkában gondolkodsz, akkor én mindenképp újat vennék.

És ez egyébként az alsó és alsó közép kategóriás autókra szerintem szinte mindig igaz. Arányaiban és abszolút értékben sem veszítenek sokat az értékükből, így inkább én kifizetném azt a pár százezer forint pluszt egy ténylegesen új, garanciás autóért.

A drágább luxusautók nyilván nagy értékvesztéssel járnak, hiszen az igazi célcsoport (a valóban gazdagok) nem akar használtat venni, az alattuk lévő rétegeknek meg nincs akkora vásárlóereje, hogy kipengessen egy újonnan 25 milliós autóért használtan 20-at.

2019. ápr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is újan vettem, típust nem írok. Nagyon nem izgat, hogy 2 milliót vesztett az értékéből, amikor kihoztam a kereskedésből. A felszereltsége miatt amúgy is többet fog érni a társainál később, amúgy meg nem azért vettem újat, hogy eladjam 3 év után. Így legalább tudom, hogy hogyan volt használva, és nem úgy veszem meg 50 ezer km-rel, hogy az előző tulaj széthajtotta, mert hát úgyis eladja majd ennyi km-rel, az új vevő meg örül neki, hogy van egy jó autója, ami vagy szétesik vagy nem. Aki gyakran cserélget autót az nem kötődik hozzá annyira, és nem vigyáz rá annyira.
2019. ápr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!