Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezhet, hogy borul minden?

Létezhet, hogy borul minden?

Figyelt kérdés
Évek óta nagyon szeretem az autókat, mindig olvasok róluk, nézegetem a műsorokat a TV-ben, nemrég elkezdtem vezetni, és egyszerűen nem megy az egész. Mégis mit tegyek, ha kiderül nem lesz jogsim? Olyan érzésem van, mintha összeomlana a világ, és feleslegesen foglalkoztam ennyit az egésszel. Pedig tényleg érdekelnek a kocsik, meg úgy az egész dolog.

2019. ápr. 10. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Menni fog az max több óra kell
2019. ápr. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

úgy néz ki, a motiváció megvan..már csak az a kérdés, mit értesz az alatt, hogy nem megy?


..ha már sikeresen kidöntöttél néhány táblát, vagy ordít az oktató, mert huszadszorra sem tudsz elindulni, a gyalogoson simán átmész, akkor persze érteném...de mivel ilyenről nem írtál, légyszíves bővebben, mi is az igazi problémád.?


Most csak fel vagy indulva, de ez nem tart örökké..

négymillió jogosítvány van kiadva...nem lóghatsz ki a sorból.

2019. ápr. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
7-szer voltam vezetni, 4 gyakorlópálya, 3 forgalom. A forgalomban töltött órákon egyszer városon kívül közlekedtünk szinte végig, volt egy városi cirkálás, illetve egy parkolós. Őszintén szólva már maga az elindulás is gondok okoz. Nem nagyon fullasztom már le, de pl. elindulásnál nem találom a 2 ezres fordulatot, egyszerűen képtelen vagyok ott tartani a lábam, úgy hogy a kuplung is maradjon. A kormányt elvileg rosszul fogom, és sosem tudom szinte, hogy mennyire és meddig tekerjem, rendre az oktatónak kell segíteni. Ennek tetejébe jön, hogy nagy hirtelenjében a táblák se nagyon ugranak be... Szóval semmi sem oké.
2019. ápr. 10. 11:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne add fel,7 alkalom azért nem annyira sok!

Azt tudom javasolni,hogy kérd meg valamelyik rokonodat,akinek van autója hogy menjetek el egy kisforgalmú útra gyakorolni az elindulást,az alapokat.Órán nagy a nyomás az emberen mert nem akarsz tökölni,ha bénázol akkor megy az idő amiért fizettél,és fél az ember hogy lecseszi az oktató.Így nem kell "sietni",félni attól hogy hibázol,a saját tempódban csinálhatod a dolgokat.

1-2 óra után szinte tuti hogy magabiztosabb leszel,az pedig sokat számít.

2019. ápr. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a jármű műszaki kezelése okoz gondot akkor ne aggódj, az gyakorlással biztosan menni fog. Az egyetlen dolog, amire láttam már példát, hogy nem lehetett kigyógyítani, az a forgalomtól való irracionális félelem.
2019. ápr. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gyakorlat teszi a mestert.

Forgalmin 2x meghúztak, a családban sem volt senkinek autója.

Most havi 5000 km-t vezetek, és 3 kocsim van.

2019. ápr. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!