Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elektromos autót érdemes vennem?

Elektromos autót érdemes vennem?

Figyelt kérdés
Max. 3 millió forintom van, szinte csak városban megyek, s rengeteget fogyaszt itt a mostani autóm. Egy Peugeot Iont néztem ki, 3 millió alatt már találni, full elektromos. Bár attól félek azért, hogy az akksi tropa. Szerintetek?
2019. ápr. 13. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha az akkuja a végét járja akkor nem győződ majd tölteni plusz egy idő után már a töltést sem fogja felvenni és akkor vehetsz új akkut bele ami hát igen baromi drága. Nézzél utána hogy egy teljes akku csere mennyibe fáj és utána gondolkozz el hogy neked milyen autó érné meg jobban. Én inkább egy hibrid autót vennék abból is inkább Toyota Priust. Igaz hogy azok igénylik a benzint de ez a technológia már eléggé ki van forrva, meg persze töltéssel nem kell szenvedned, meg azért a Toyoták alapból jó autók.
2019. ápr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is gondoltam már rá, hogy jó lenne második autónak, városban rohangálni egy elektromos. De! A használt ezeknél is ugyan olyan lutri. Az újért, egy városi kisautóért nem vagyok hajlandó 8-10 millió forintot kiadni.
2019. ápr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Számold ki
2019. ápr. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!