Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy bukósisakot,...

Nylonx kérdése:

Vettem egy bukósisakot, fütyül nagyon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval minden állásban ,kivéve ha teljesen le van csukva fütyül a menetszéla plexi tetején. nem árulnak valami ráhúzható gumi akármit vagy nemtudommit? Megálltam egy kisboltban vettem egy tekercs ragasztót és a tetejére úgy ráragasztottam hogy a szelet szétverje kicsit. De ne legyenek már a sisakon barna kartondobozragasztó darabok.

2019. ápr. 15. 22:36
1 2
 1/16 dirtboy ***** válasza:
Sisak pontos tipusa titok? Csak hogy tudjuk mégis hogyan is néz ki mert sokféle sisak van.
2019. ápr. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
2019. ápr. 16. 00:32
 3/16 A kérdező kommentje:
előtte tízezerforintos tronádó volt ideiglenesen, de az legalább legfelső állásban nem fütyült.
2019. ápr. 16. 00:34
 4/16 anonim ***** válasza:
Milyen motorod van?
2019. ápr. 16. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
43%

Ne menj olyan gyorsan, vagy vegyél ilyet.

[link]

2019. ápr. 16. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Jön a nyár.

Örülj, hogy figyelmeztet nem teljesen lecsukott állapotára, a döglött bogarak nem fogsor-díszítő elemek!

2019. ápr. 16. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 dirtboy ***** válasza:
62%
Nem tudom mit lehetne vele csinálni, pinlock jutott az eszembr kipróbálni de nincs benne pinlock előkészítés úgy hogy ez sem játszik.
2019. ápr. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 dirtboy ***** válasza:

Valahogy próbáld meg szűkíteni hogy hol melyik része adja ki a sípolást,illetve ha a plexi akkor hogy tudsz e oda ragasztani valami átlátszó csíkot ami töri a szelet.

Pinlockot is azért gondoltam mert vastagabb lenne tőle a plexi.

2019. ápr. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm, egy egyszerű Etz 150-em van. Megnézegetem mindig a kezemmel hol hagyja abba a lármát melyik részen. Valamit oda fogok ragasztani.

Megnézem mi az a pinlock.

2019. ápr. 16. 08:03
 10/16 dirtboy ***** válasza:

Pinlock egy másik plexi aminek belső felén a pereménél van egy légzáró szegély.

lényegében két plexiközt csinál légrést.

ezáltal akadályozva a párásodást.

de neked a vastagabb plexi, más fajta szél törés miatt gondoltam nem a pára miatt.

pinlockot olyan plexibe tudsz rakni amiben van előkészítés. Az nem más mint a plexi jobb és bal belső oldalán középvonalban elhelyezett kis bütyök. Oda lehet be feszíteni.

2019. ápr. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!