Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Én egy városi közlekedésre...

Norbi658441 kérdése:

Én egy városi közlekedésre vettem egy robogót, és nemtudom eldönteni, hogy milyen szinű bukósisakot vegyek, szerintetek?

Figyelt kérdés
Mindenféle képpen nyitott plexis bukósisakot szeretnék,mert az szerintem jobban szellőzik,nem szeretnék zártat,mert úgy gondolom,az nem 50-es robogóra való,de ez most mindegy.Szoval szerintetek milyen szinű a jó?-fekete vagy fehér.Megmondom őszintén,én félek a fekete bukósisaktól,mert megállok a szemafornál,és a bukósisak szerintem át fog melegedni,és szauna lesz benne,ezért nézegetek fehéreket.Mit gondoltok?Mennyire melegszik fel a fekete bukósisak?Vagy mind 1,hogy milyen a szine?

2014. júl. 27. 14:26
 1/7 anonim válasza:
Egy normális minőségű sisaknál meg van oldva a szellőzés annyira, hogy menet közben nincs különbség a fehér és a fekete között... főleg egy nyitott sisaknál, egyébként nem melegedik fel olyan gyorsan.
2014. júl. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a motor színéhez vettem.
2014. júl. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem fekete szinű piaggio typhoon-om van,csak félek,hogy nem túl kellemes szemafornál állni fekete sisakban
2014. júl. 27. 15:25
 4/7 anonim ***** válasza:

azt a két percet kibírod

amúgy nekem fekete van, és nem melegedik jobban mintha más színű lenne

2014. júl. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,akkor megrendelem a feketét,és szerintetek az előny,ha van benne uv-s napszemüveg?Vagy az hátrány?(nemtudom,hogy karambolnál mennyire előnyös,vagy hátrányos ha belevan szerelve a napszemüveg
2014. júl. 27. 19:07
 6/7 anonim ***** válasza:
nemárt ha van róla műbizonylat
2014. júl. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A színe passzoljon a motorhoz vagy ami tetszik. Nekem zárt sisakom van, napszemüveges (sokat segít). 50-es runnerhez.
2014. júl. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!