Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Napi 75 km távra milyen autót...

Napi 75 km távra milyen autót vegyek?

Figyelt kérdés
Munkahelyem a lakhelyemtől kb 37-38 km-re lesz. A táv országúti szakaszból áll, de közötte van még 2-3 falu. Érdemes dízelben gondolkodni? Úgy hallottam azoknak nem száll el a fogyasztása, ha ne adj isten néha a megengedettnél gyorsabban megyek. 1.5 millióm van autóra, a kiszemelt amúgy egy 318d e46 BMW.
2019. ápr. 18. 22:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Elektromosat.
2019. ápr. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%

Már vártam...


Komolyan, miért van itt napi 30 olyan kérdés, hogy "Csó! Csóró wok, nincs pénz lóvéra, de BéMVtet akarok venni..." kérdés?


Miért nem jó neked egy olcsó gép? Opel, Suzuki, Fiat,...?

1,5M-es BMW-vel még a faludiszkóban is leköpnek. Ráadásul az alkatrészre rámegy a gatyád.

2019. ápr. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Esélytelen, hogy egy ilyen öreg BMW-t vegyek munkába járni, pláne ha csak ennyi pénz van kocsira.

Azt szokták mondani, hogy évi 30 ezer km fölött éri meg a dízel. Ez akkor sem jön ki, ha az év minden napján 75 km-t mennél, nem csak munkanapokon.

2019. ápr. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Csakis bmwt plusz 5 cm pénisz
2019. ápr. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
20 éves bmwt kapsz ennyiért. Ha a fogyasztás már probléma neked akkor nem ez a te autód, sok lesz az egyéb költség.
2019. ápr. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Vegyel egy swiftet, ennyibil nagyon jót kapsz
2019. ápr. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
13%
Most miért kell bántani a kérdezőt? Ki vesz Suzukit? Nekem az van, de totál gáz/szégyen vagyok, akkor megközelítőleg olyan lenne a kérdező mint én egy totál gáz/szégyen , ismerősök is lenéznék, engem is biztos lenéznek. Ennyi pénzért lehet venni A6 Audit is az menő meg a BMW is menő. :) Merj lépni, ne ragadj le a "megbízhatóság" posványába, elmondom, bontott generátort vettem nem rég a Swiftbe, most meg zörög a kipufogó(lejött egy felfogatás) , egy betegágy ez a Szutyoki.
2019. ápr. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát ez szerintem épp határeset. Lehet erre még nem vennék dízelt. Igen, a dízelben az az egyik jó dolog, hogy ha taposod se fogja leenni a hajad. De egy benzines is elvan relatív jó fogyasztással az országúti 90-100-as tempónál. Annál többel országúton meg úgyse mehetsz. Ennyit egy elekromossal is simán meg lehet tenni. Csak épp ennyiért nem fogsz kapni. Talán valami öreg hibrid Priust lehet kifogni.

1,5 millióért öreg dízel BMW-t én sem vennék, de ez már más kérdés...

2019. ápr. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Drága ja benzin. De a bömösbe a 4 porlasztócsúcs 1,2M-ért biztos belefér :)


Ennyiért a 20+ éves bömbi helyett tudsz venni egy 8 éves 2 literes dízel focust. Eljársz vele 5 literből ha nem akarsz Jani lenni és az mindent kibír. Bár vitathatatlan, hogy nem olyan jampi, mint a bömös.

2019. ápr. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"Merj lépni, ne ragadj le a "megbízhatóság" posványába..."

Ez karvajó! :D Ennél kócsosabban nem is lehetne megfogalmazni a "vegyél bátran szart" üzenetet! :D


Van 1.5 milliód. Vagy veszel egy bevált kisdízelt használtan, és bízol a szerencsében, vagy egy benzines SX4-et, amit 5 év múlva egy újabb, hasonló kategóriásra cserélsz. De csak ha a megbízhatóság posványába akarsz leragadni. :D

2019. ápr. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!