Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Astra G hozzáértők tudnátok...

Astra G hozzáértők tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Kerékcserénél vettem észre, hogy az egyik talán szilent fém része teljes szét van rohadva. Szerintem nem is lehet mér leszedni annyira totálisan össze van korrodálva. Kvázi meg sem lehet állapítani, hogy csavaros rögzítésű lehet-e. Sajnos nem csináltam akkor képet, de a kocsiszekrény vázából L alakban kinyúló szelvény, ami csatlakozik szerintem a kasznihoz. Minden esetre képernyő mentéssel egy videóból kivágtam a képet és talán ez lehet az. Ez volna a bölcsőtartó szilent? Ki lehet ezt gondosan cserélni?

[link]



2019. ápr. 19. 17:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Ki lehet, de le kell hozzá engedni a bölcsőt ami elég nagy meló, szét kell szedni az egész felfüggesztést, kioldani a motor és váltó tartó bakokat (közben valamihez felkötni a motort), leoldani mindent ami a bölcsőn van (kormánymű is asszem....)
2019. ápr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!