Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés

Légzsák hibákód törlése? Többi lent.

Adott egy vw golf 5. Kiszedtem az üléseket belőle hogy kitakarítsam vizes porszivoval. Es a levegőn meg tudjon száradni. Ügyeltem rá hogy azért annyira ne vizeljem be az ülést hogy valami elektronikát víz érjen. Kiszáradtak az ülések, visszaraktam 2-2 kapcsolót kellett csatlakoztatni. De most meg jelez a műszerfalon a légzsák hiba

Keress kérdéseket hasonló témákban: autó, Volkswagen, golf, légzsák, elektronika, autószerelő

ápr. 20. 13:51  Privát üzenet  

A válaszok
Semmi gond. Az oldallégzsák miatt jelez. Ki kell olvasni a hibakódot. 99%, hogy elég lesz törölni a hibát és nem jön vissza. Én is jártam már így.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont ápr. 20. 14:01 Privát üzenet
Le kell venni az akksisarut mielőtt széthúzod a légzsák vezetékeit, összerakni fordított sorrendebe, és akkor nem világít a légzsák lámpája. Így sem lett semmi baja, csak megjegyezte a hibakódot, és ki kell üttetni.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont ápr. 21. 00:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Rendben. Köszönöm a válaszokat

# 3/3Időpont ápr. 21. 01:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Opel Astra J 1.6 benzines gond:az inditókulcsot elforgatom a 2 àllâsba, még nem indítom a motort, ès kigyullad a sárga motorlàmpa, de ha beinditom a motort akkor kialszik. Mi...
Mire jó az autódiagnosztika hibakód olvasó?
2001-es Opel C corsa 1.2-es Z12XE motornál az alábbi hibakódok milyen hibára utalnak?
U0073 hibakod de semmi probléma nincs?
Kivillan az autónál állóhelyzetben a hutoviz szintjelző a műszerfalon. De ha elindulok akkor elalszik. Ez mitől lehet? Bmw e46 rol lenne szó 2006os
Vw Golf 4-hez merre lehet találni ilyen "hibakiszedő trükköt"?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!