Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót kéne vennem 1...

Milyen autót kéne vennem 1 millió forint körül?

Figyelt kérdés

Szigetszentmiklósról járnék be a XIV. kerületbe, de szerencsére főleg éjszaka...

Amúgy meg első autóm lenne.


1-1.25 millióm van rá...


Szerintetek melyek a legjobbak ilyen árkategóriában, illetve mik a legfontosabb szempontok?


(Nyílván nem a válaszok alapján fogok rögtön elrohanni autót venni, majd jobban bele ásom magam, csak ez például egy jó kiindulási pont lehet)


2019. ápr. 20. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Legfontosabb szempontok ?

Mennyit használod egy évben?

Város vagy autópálya?

Hányan használnátok? - Csak te vagy 4-5 fő sokszor.

Mekkora raktér kell? - Csak néha 1-1 ásványvizet szállítanál, vagy sok cuccot?

meg sokmillió szempont.

2019. ápr. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az autóra nem csak a vásárláskor kell költeni, késöbb is vannak kiadások, amivel számolni kell.

Arról is kellene némi elképzelés, hogy méretben milyen legyen, de ennyiért inkább valami kisebb méretű az észszerűbb.

Válogatni is lehet, Astra G, Ford Focus, stb, stb, csak valami elképzelés kell.

Inkább legyen szívó benzines, mint turbó dízel, utóbbiban a turbó mellett részecskeszűrő, kettős tömegű lendkerék is költséges darab - de ez megint a te döntéseden múlik.

2019. ápr. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én is mosz keresek ebben az árban, én toyota avensist nézek. Jelenlegi toyotánk 18éves, eddig csak gyujtótrafót kellett cserélni, futóműve jó,0 rozsda, ugyhogy én ezt a márkát választom.
2019. ápr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Éjszaka szerencsés abból a szempontból, hogy elég kihalt a város. Lehet folyamatosan haladni, ki lehet fogni zöld hullámok, nincsenek dugók. Tehát nem a klasszikus városi használat lenne. A táv se olyan kicsi. Sacc/kb 25-30 km meglehet. Akár egy dízel is bemelegszik ennyi alatt, benzinesnek meg pláne nem nyúzópróba ez a használat.

Én valószínű valami H Astra, 2-es Focus, V-ös Golf vonalon nézegetnék. Ezek már relatív modern autók és sok van belőlük, sokan értenek hozzájuk, sok a bontott alkatrész, de az új is könnyen beszerezhető mert gyakori típusok.

2019. ápr. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy tanács: mindenképp nézd meg milyen a fénye, mert a lámpa csere zsebbenyúlós is lehet. Amikor meg gyengén világit az nagyon kaka :D
2019. ápr. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!