Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó fóliázással van valakinek...

Autó fóliázással van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Mennyire bonyolult, otthon megoldható? Kettő ajtót kb mennyiért fóliáznak le egy műhelyben? Vagy jobban megéri otthon csinálni?

2019. ápr. 21. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
műbizonylat kell róla, azt ne hiszem hogy otthoni beszerelés mellé meg tudod szerezni.
2019. ápr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem mernék otthon nekiállni. Kell hozzá egy kis gyakorlat, hogy szép és tartós is legyen.

Nemrég egy első lökhárító + motorháztető + két tükörburkolat fóliázására kértem árajánlatot több helyről. Anyaggal (jó minőség) munkadíjjal bőven 200.000 fölötti árakat kaptam. Úgyhogy felejtős volt részemről a projekt. Ez alapján sacc/kb két ajtó talán megáll egy 100-asból.

2019. ápr. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első üveg fólizására gondolt, itt szerintem nem erről van szó.


Egy komplett autó fóliázása nagyságrendileg 300.000 Ft.

Otthon nem érdemes nekiállni, csúnya lesz és rövid idő alatt feljön. Kevesebb elemre egyedi ajánlatot kell kérni, nincs mese.

Ha az autó színe változik, akkor a forgalmiba be kell íratni

2019. ápr. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2019. ápr. 21. 21:34
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ahogy nézem, sárgára, azaz taxinak 140 ezertől kezdődően fóliáznak, de egyéni elképzelést is megvalósítanak...

2019. ápr. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!