Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a Car Vertical szolgáltatásával? Mennyire megbízhatóak? Futásteljesítményt közölnek?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 1. 08:34
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

Nekem csak az autóm márkáját sikerült megmutatnia 4700ft-ért pénzkidobás az egész semmi infót nem kaptam!

[link]

2019. aug. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Szintén ugyanez!
2019. nov. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Nekem németből származik az autóm. Futásteljesítményre voltam kiváncsi, viszont azt csak baleseteknél volt rögzítve. Úgy gondoltam részletesebb lesz, mint pl itthon is rögzítik műszakinál, eredetnél a km-t, de sajnos nem. Viszont volt 3balesete, és abból kiderült hogy tekertek vissza, és nem mikor az országba érkezett (akkor bizonyítottan nem történt ilyen), hanem kint németben.
2020. febr. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
1ft-ot nem er.. 2007-es 300xxx kilometeres autonal, 2015ben behozott 5.magyar tulaj, es full makulatlan az auto,kilometer eloelet 10km semmi rogzites.. ettol meg a magyar ingyenes is reszletesebb, persze az is csak 2015-tol. Senki ne dobjon ki ra penzt!!!!
2020. febr. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 shark300 válasza:

Kb semmire nem jó VW esetén:


[link]

[link]

[link]


Felszereltséget ugyanúgy nem tud dekódolni, ha pedig nem volt biztosítós káresemény (ami tök jó dolognak hangzik), akkor semmit sem tud mondani a futásteljesítményről.

2020. febr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 shark300 válasza:

Az 5-ös vagyok. Ha csak arra vagy kíváncsi, hogy volt-e káresemény, és VW-t nézel, egyszerűbb, ha a Totalcar oldalán indítasz egy lekérdezést. Ha nem talál semmit, nem kell érte fizetned...

De a Becsületesnepper sincsen elájulva tőle: https://www.youtube.com/watch?v=G81_vv8_MZ0

2020. febr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Egy nagy "0" az egész ! Azon kívül, hogy pénzkidobás még rendes átverés is. Kiírja, hogy 5399 Ft most rendkívüli kedvezménnyel, utána meg ha nem figyelsz 6857 Ft-ot von le mert nagyon apró betűvel odaírta az ÁFA-t is. A közölt adatok értéke pedig 0 vagy inkább 00 !!
2021. ápr. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Egy rohadt nagy csalás lehet. 2 napja befizettem 6990-et, nem kaptam válaszként semmit sem. 2-szer írtam nekik, elküldve az alvázszámot, mail-címet újra, valamint a számlát mellékletként. Eddig nem sikerült azonosítaniuk ki vagyok, ez a válasz jött.
2021. szept. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Átb@szás az egész!
2022. jan. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Autómat árultam. 0km kortól nálam van. Volt egy koccanásom. A lökhárítót festették le. Csak egy karcolás volt. A vevő visszalépett, mondván totálkáros volt az autó a Carvertical szerint. Mondom, menünk el egy szakszervízbe, vagy hozz egy rétegvastagság mérőt. A válasz szó szerint az volt, hogy a paírnak hisz nem a szemének. Így már én küldtem el a vevőt. kb 1 hétig tartogattam neki a kocsit, ö könyörgött. Miután elküldtem 2 napon belül eladtam
2022. febr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!