Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 3,2 millióig (+ a papírmunka...

3,2 millióig (+ a papírmunka költségei) van alternatíva az Astra J helyett? Benzines kellene amúgy és 5 ajtós, illetve nem árt ha megy is.

Figyelt kérdés
2019. ápr. 21. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Golf
2019. ápr. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Renault Megane 3?
2019. ápr. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bármelyik kompakt
2019. ápr. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valahol van még készleten beragadt szívó motoros J Astra?

Az opel.hu szerint már csak 1.4T motorral rendelhető a J Astra szedán, ami listaáron lecsupaszítva 0 extrával kb. 4,5M-tól indul. Jó, nyilván ez listaár, lehet még szépen lefaragni belőle. El tudom képzelni, hogy kampánykedvezménnyel akár 4M alatt is odaadják.

Néztem a hasznaltauto.hu-n is új J Astrákat. Itt is kivétel nélkül csak 1.4T motorosokat látok 4M fölötti kínálati árral...

"Nem árt ha megy is." Na a dög nehéz J szedán szívó motorral pont nem ez a kategória. Nyilván ez relatív, hogy mi az ami "megy is". Ez az autó emelkedőn klímával 4 felnőttel ingen csak szenvedős, visszaváltogatós történet. (Céges autóként használtam ilyet. Megmondom őszintén ezzel a motorral nekem nem kéne.)

Van! Egészen pontosan 915 alternatíva van. Keresési feltételnek beállítottam max 4 MFt-ot és új járműveket. Íme: [link]

2019. ápr. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4

Opelnek az 1.6 turbós motorját néztem az 180 lóerő, sima ferdehátú változat.

2019. ápr. 22. 16:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Na, de várjál! Ez új autó?! :O Mert tudtommal az 5 ajtós J már rég nincs gyártásban. Ez a szívócső-befecskendezéses 1.6T lesz. Az jó motor hozzá. Ha ennyiért tudsz valahol rendelni, akkor ennyiért viszont tényleg ajándék, ennyit valóban bőven megér! :)
2019. ápr. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tényleg nem írtad, hogy új autó. Nem tudom mért gondoltam... De ha használtban gondolkozol, 3,2 millióért bőven van más alternatíva is.
2019. ápr. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!