Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota vagy Bmw3?

Toyota vagy Bmw3?

Figyelt kérdés
2003as, 2000ccm, benzines mindkettő. Kb ugyanabba az árban van, melyik "éri meg" jobban?

2019. ápr. 22. 15:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

BMW 3!


Én legalább is biztos Bömbit vennék!

2019. ápr. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
BMW
2019. ápr. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Milyen szempont szerint? Vezetni, ha tűrhető állapotban van akkor a BMW-t jobb. Péztárca ügyben viszont biztos hogy a Toyotánál marad több benne.
2019. ápr. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Csak jó állapotút vennék, de később nem akarom minden pénzem rákölteni.
2019. ápr. 22. 18:01
 5/13 anonim ***** válasza:

Lehet csak en vagyok ilyen de nem ertem hogy lehet egy azonos évjáratú Toyota ugyanannyi mint a BMW...akkor vagy a bmw a fos vagy a Toyota a jól karbantartott nem?

En biztosan a Toyotát választanám ha a ket auto teljesen egyforma lenne akkor is. Olcsó fenntartani es megbízható, es az idiotak sem találnak meg rögtön az utakon. Gondolok itt peldaul a versenyző szelleműekre.

2019. ápr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Sajnos az hogy egy árban van, szerintem nem elég infó.

Feltételezem azért a 2003-as évjárat a kiszemelt, mert annyi az anyagi keret. Belőtted, hogy annyiért keresel autót. Hát ha az anyagi keret ekkora, én bátran elfelejteném a BMW-t. Biztos izgibb, meg menőbb a BMW, de személy szerint én bontóba vinném az összes ilyen lerúgott szar BMW-t amivel néhányan arcoznak az utakon.

Szerintem ne akarj beállni ebbe a sorba, nagyon sok előítételet kapnak. (Jogos is meg nem is)

Anyagilag a BMW drágább lesz az biztos. Ha nem most, és nem 2 hónap múlva, de valamikor tuti.

Ilyen BMW-t akkor vennék, ha a zsebembe lenne mégegyszer annyi pénz mint az autó vételára. (amit bármikor szívfájdalom nélkül rá tudok költeni)


Én a Toyota mellett voksolnék!

2019. ápr. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Én is a Toyota felé hajlok, a bmwről a hülyegyerek autó jut eszembe sajnos, mert sokan csak azért veszik, hogy mutassanak valamit, de egy 15-20 évessel nemsokat tudnak.

2019. ápr. 24. 15:41
 8/13 anonim ***** válasza:

Lehet és sokan mások szereotípiákat vesztek, vagyunk néhányan akik meg autót vesznek.

Ha számodra a BMW 3 kényelmesebb, jobban tetszik de azért nem veszed mert hülyegyerek autó és veszel egy (akármilyen, nem tudjuk milyen, nem írtad) Toyotát ami lehet nem is a legmegfelelőbb számodra akkor te sem vagy külömb, mint a surmó/raj E46 tulajok ( és természetesen egy a két márkát megfordítva is igaz).


Azt válaszd ami neked a legjobb, ami jobban tetszik, kényelmesebb, jobban megfelel az igényeidnek és ne azt ami trendi vagy nem trendi.


Az E46 sokáig a legfelkapottabb import autó volt - nem véletlenül. És nem csak hülyegyerekek vették - bár a legolcsóbbakat szinte csak azok meg a brazilok veszik, de elmondható ez a TDI VW-kről, néhány Audiról stb..


Ezzel a válaszoddal pont azok közé állsz, akik közé nem szeretnél :)

2019. ápr. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Bmw-től csak a magas fenntartás riaszt, amit mondanak, bár nemtudom igaz-e. Toyota avensisnél vannak tipushibák, de azokat javították garanciába.
2019. ápr. 24. 19:29
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem volt Toyotám is és BMW-m is, ez esetben a Toyotá-t választanám.

Nyűhetetlen kis fenntartási költséggel

2019. ápr. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!