Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyon magas alapjárat mi...

WallStreet kérdése:

Nagyon magas alapjárat mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék érdeklődni,hogy magas alapjáratra mi lehet a megoldás az alapjárati motor és a pillangószelep tisztításán kívűl?Az autónak indításnál csak nagyon nehezen röffen be a motorja viszont amilyen alapjáratot vesz fel ezután az valami félelmetes..Indítás után amint eléri a 4000-res fordulatszámot kénytelen vagyok leállítani a motort még mielőtt nagyobb kárt tennék benne.Gyakorlatilag szerintem képes lenne felkúszni a fordulatszám egészen a tiltásig persze értelemszerűen erre nem adok lehetőséget neki..Kis gázfröccsökkel se tudom csökkenteni a fordulatszámot,remélve hátha visszaugrik a normálra mert ezzel csak jobban fokozom..Valaki találkozott már ilyen jellegű problémával?Valmint mi lenne erre a megoldás,elképzelhető lenne,hogy az ECU okozza ezt az egészet?


A válaszokat előre is köszönöm,pláne ami hasznos is !



2019. ápr. 22. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez milyen robogó?
2019. ápr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez egyébként egy 1996-os évjáratú Renault Megane 1 ph1 1.6 8v (k7m 720) motorkóddal ellátott SZEMÉLYGÉPJÁRMŰ.. nem tudom ez mennyit dob a kérdésen.
2019. ápr. 22. 21:23
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Talán az alapjárati motor rossz és hiába tisztítod, vagy a fojtószelep állás érzékelője adta be a kulcsot.
2019. ápr. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

utolsónál a pont.

Karburátor. :) hihi.

2019. ápr. 23. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam injektoros autó csinálta ezt, vákuumcsövek voltak levéve/lecsúszva. Sokat állt a kocsi. Visszadugtam, (meg cseréltem közben olajat) azóta nem csinálja
2019. ápr. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vízhőfok jeladó miatt is csinálhat ilyet, vagy esetleg főtengely-jeladó
2019. ápr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!