Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa Romeo 156 kulcsát hogy...

Alfa Romeo 156 kulcsát hogy lehet tanítani?

Figyelt kérdés
Még évekkel ezelőtt valamelyik előző tulaj elemcserénél "elintézte", hogy felejtsen... Azóta gombra csak a led villog, de nem csinál semmit. Kódkártyája megvan.
2019. ápr. 24. 03:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Kuka. Vegyél újat.
2019. ápr. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagy baromság lenne kukázni... Ugyanis jelenleg azzal használom, és minden más funkciója kitűnően működik - tehát központi zár kulccsal, illetve az immo is, különben nem indulna ugye. Csak a nyomogómbos nyitás-zárás nem megy, de nem életbevágó, ellenben más autóknál (is) be lehet tanítani a kulcsot, például Peugeotnál, ha elemcsere után nem nyit-zár gombra a távirányító, akkor gyújtásra állítod, aztán nyomva tartod a gombot, és regisztrálja újra magát. Erre gondoltam, hogy van e hasonló megoldás, de amennyire néztem nem lehetetlen, csak lehet, hogy OBD kell hozzá.
2019. ápr. 24. 17:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Próbáld ki. De nem javaslom.

Menj be, vidd be egy márka szervizbe. Ott meg nezik meg mondják esetleg még meg is csinálják.

2019. ápr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egy másik típusú autóra való módszert semmi esetre sem próbálnék ki :) Csak példának hoztam fel, hát ha hasonló "okosság" létezik az Alfáknál is. Igaz, én Peugeotnál sem próbáltam, ismerős villamosságis mondta nekem is, hogy azoknál így lehet megoldani. Beszéltem egy spanommal, aki alkalomadtán a család autóit szokta szerelgetni, ő is azt mondta irány a márkaszervíz, aztán ha nincseg a kódkártyája akkor 40 ropi, ha megvan akkor nem necc. Nos, megvan a kódkártyája, de erre meg azt mondták az csak a másoláshoz kell... Mindegy, ténlyeg meg kell kérdeznem a márkaszervízt. Üdv.
2019. ápr. 25. 01:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!