Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés

Elvesztettem a robogóm kulcsát és a pótkulcs sincs már meg? Mit lehet ilyen helyzetben tenni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: elhagyás, kulcs

jan. 12. 21:56  Privát üzenet  

A válaszok
Csinálnak zárhoz kulcsot. Vagy cserélnek zárat.

A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont jan. 12. 22:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hol lehetséges a zárhoz kulcsot csináltatni?

# 2/8Időpont jan. 12. 22:18 Privát üzenet
Gyártól is lehet rendelni ha igazolod h a tied... gyári szám alapjan tudjak pontosan milyen kulcs volt hozza.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont jan. 12. 22:49 Privát üzenet
Attól függ megéri e. Kb. 10 ezerért csinálnak kulcsot, de hogy veszed ki a zárat kulcs nélkül? Fúrd ki a zárat fúróval, és csavarhúzóval el tudod fordítani. A robogó bontóban meg vegyél hozzá másik zárat kulccsal, amikor olcsó, addig meg ne hagy magára, és láncold le, mint a bicajt.

A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont jan. 12. 23:07 Privát üzenet
Egy kulcsmásoló a Tescóban tud hozzá csinálni, de el kell hozzá vinni a zárat. Kulcs nélkül meg nem tudod kiszerelni. Ördögi kör...

A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont jan. 12. 23:13 Privát üzenet
Ha laknak a környékeden cgányok, 3 perc alatt beindítják, nézd el a technikát. Vagy zárcsere.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont jan. 13. 08:02 Privát üzenet
gondolom a papírjait is elvesztetted...

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont jan. 13. 11:59 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. A papírjai megvannak.

# 8/8Időpont jan. 13. 12:29 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Suzuki swift 1,3 glx,2000 évjàratù. Mennyibe kerül hozzà egy immobiliseres pòtkulcs màsoltatàs?
Hogy szedjem ki a kulcsot (nincs pótkulcs) az autóból ha le vannak zárva az ajtók?
S. O. S. elvesztettem a kocsi kulcsom, és sehol sem találom otthon, nincs bezárva igaz, de nem tudom használni. Mi lenne a legolcsóbb megoldás?
Mit csinaljak, ha elhagytam a slusszkulcsot?
Mennyibe kerül egy pótkulcs csináltatása egy BMW E90 320i-hez?
Ha egy autó pl 20%-tól elvihető amit én be is fizetek de hitelbírálat során a hitelt mégsem adja meg a bank akkor azt az összeget elvesztettem?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!