Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ebben az esetben mit tudok...

Ebben az esetben mit tudok tenni? (Átvertek? )

Figyelt kérdés

Vásároltam egy külföldről behozott használt autót néhány hónapja (Volkswagen Golf 4). Tönkrement a feszítő görgőm, gondoltam veszek újat, de az alvázszám alapján nem olyat adtak, amilyen a motorhoz tartozik.


Na most, ennek az lehet az oka, hogy más motor van benne, mint ami a forgalmiba írva van? Az eredetiség vizsgán könnyen át ment, amit a kereskedésben intéztek.


Szerintetek mi az oka neki? Nem az eredeti motor van benne, vagy valami egyéb?


2001-es évjáratú.



2019. ápr. 25. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy motorszámot azért nem túl bonyolultl leolvasni.. addig bármi lehet.
2019. ápr. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem jelent semmit. Azonos motorkódnál is lehetnek különböző alkatrészek a motornál.
2019. ápr. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hol tudom leolvasni a motorszámot? Nagyon szét kell szedni hozzá az autót?
2019. ápr. 25. 19:05
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is többször előfordult,hogy kérek,rendelek autókhoz alkatrészt és nem azt dobja fel ami az adott autóba van beépítve,hanem másik,de típus azonost.Ezért jó,ha tudod pontosan ,hogy hogyan néz ki az adott alkatrész.Ez igaz az autósboltokra is.Nem az szerepel benne,ami valójában be van építve az adott típusa.Levegőszűrő,olajpumpa,gázbovden és sorolhatnám még mik.Néha változtatnak valamin egy ici-picit,de azonos marad a motorkód.Évjárat ,alvázszám,típus,gyártmány és mégis más az a valami.Ezért jó,ha ott van kéznél a minta és akkor nem hozol el másféle alkatrészt.
2019. ápr. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!