Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerinted melyik a legjobb...

Szerinted melyik a legjobb motorolaj gyártó?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 25. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Ami megadja a kívánt specifikációt, olcsó minőségi közül mannol.

A közepes kategória igen tág.

Felső kategória liqui molly, stb.


Úgy az európai piacra amit gyártanak egyik sem rossz, afrikában lehet mindenfelé moslék van, de az itteni piacon a szabályok miatt nem lehet úgy igen rossz gyártót találni.


Ami viszont fontosabb,mint a márka: legyen eredeti, ne hamisított.

2019. ápr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

Nem tudom megmondani, nincs otthon komoly ipari laborom és így nem tudom tesztelni az olajokat.

Beírhatnék valami aktuális kedvencet, de annak meg nem látom értelmét.

2019. ápr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mibe és milyen célra?
2019. ápr. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kettesnél a lényeg, míg nincs valakinek hozzá labor stb, addig csak emhetnek a szokásos a józsi a kocsmában azt mondta, hogy az a legjobb, de a sufnituningos pista meg azt mondta hogy a másik a jó szintű menetek.
2019. ápr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Én a Castrolra esküszöm, de a Mobil1 és Liqui Molly is hibátlan.
2019. ápr. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Írd be a youtube-ba, hogy "piotr tester", az a csávó épített magának olaj tesztelő gépet.

Nyilván lehet vitatkozni, hogy egy ilyen teszt mennyire releváns, meg mennyire felel meg annak ami a motorban történik, de ő legalább megcsinálta.

2019. ápr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez azért fura kérdés, mert mindenkinek azt érdemes használni elsődlegesen, amit a kocsi könyve előír, ugye. Engem amúgy nagyon megvett a Shell GTL azzal, hogy földgazból állítanak elő víztiszta olajat.

Érdemes megnézni egy-két videót erről technológiáról.

2019. máj. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ami nem hamisított. Ha nem hivatalos forgalamzótol vásárolsz, akkor simán bele lehet futni ilyenbe.. Amúgy Liqui moly, Shell, Fuchs, Mobil1
2019. máj. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!