Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volvo első autónak?

Volvo első autónak?

Figyelt kérdés
21/F vagyok, 2.5 éve van jogsim. Gondolkodom nagyon a Volvokon, S60 széria, ami tetszik, 2002 körüli évjárat. 2.0t benzinest néztem ki. Fenntartási költségük mekkora ezeknek? Nyilván egy Swiftnél magasabb. De egy E46 BMW-nél például? Illetve biztonságosabb-e annál?
2019. ápr. 26. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha a vonat csap ketté akkor tökmindegy miben ülsz, az E46 is hasonlóan biztonságos, mint az S60.


Fenntartási költségben kb ugyanott vannak- meg az összes többi ebbe a kategóriába tartozó autó is.


Ha találnál nem csillagászati áron egy megkímélt S60-at akkor az nem rossz választás. Viszont BMW-t meg minden második utcában bontanak már, felkapottabb is és a jó E46-ok ráadásul drágák is.


Szerintem jó választás az S60, csak ne pusztulatot vegyél.

2019. ápr. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem. De talán ebből kevesebb a lelakott, nem? Nem az a célközönség.
2019. ápr. 27. 03:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Sem a bmwnek se a volvonak nem a gadzso testverek voltak a celkozonsegei

Az hogy ott virit a logo es valami bonto szokevenyt toldozgatnak foldozgatnak hogy a buta fiatal suhancoknak eladhassak az nem a marka hibaja

2019. ápr. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Aki azt hiszi hogy az E46 és a Volvo s60 biztonságban hasonló kategória az vagy nézzen utána a dolgoknak vagy ne írjon ide hülyeségeket.

Egyértelműen a Volvo a jobb választás, BMW-ből könnyen belefuthatsz széthajtottakba. Ráadásul az E46 hamarabb rohad mint a Volvo.

Én s80-at néznék. Hátul több benne a hely, nagyrészt ugyanazokból az alkatrészekből áll, így a karbantartása is hasonló.

2019. ápr. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Aki azt hiszi hogy az E46 és a Volvo s60 biztonságban hasonló kategória az vagy nézzen utána a dolgoknak vagy ne írjon ide hülyeségeket."


Ö ööö, forrás? Most néztem meg az IIHS teszteket, a 4-5 évvel fiatalabb fejlesztésű S60 nem sokkal meggyőzőbb, de biztos én nézem rosszul ( amúgy S80-am van ).


A BMWből is van nem legyilkolt, csak a kínálat felső harmadát kell nézni.

2019. ápr. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!