Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek a BÜ (biztonsági...

Szerintetek a BÜ (biztonsági üzemeltetés) oktatás mennyire korszerű?

Figyelt kérdés

Én úgy láttam, hogy sok olyan dolgot oktatnak, mutatnak be, amelyek a modern teherautókon, kamionokon már rég nincs, vagy teljesen máshogy működik, pl. korongos tacho kezelése, váltók, stb. Ugyanakkor nem is nagyon tudja egy mezei sofőr ezeket javítani, nem is biztos, hogy engedik.

Szerintetek?


2019. ápr. 26. 23:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Semennyire nem korszerű, de ha kis, vidéki cégnél fogsz dolgozni, akkor ott a mai napig vannak korongos tachográfok, szóval illik tudni.
2019. ápr. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem korszerű, viszont az alapokkal illik tisztában lennie, sokszor jól jöhet ha nem vagy teljesen sötét.


Viszont sok olyan elavult dolog van benne, amiről max érdekesség szinten kellene említést tenni, nem vizsgáztatni belőle.


Ennél már csak az a viccesebb amikor olyan oktat és vizsgáztat aki utoljára Ifában ült valamikor 93-ban :D

2019. ápr. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!