Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » LPG gázüzemű autómon az...

LPG gázüzemű autómon az átváltó kapcsoló nem csinál semmit nem is világít mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Opel astra g típusú autóm 99-es évjárat lpg gázüzemüre lett átalakítva én már igy vásároltam. November végén meghalt a motor december elejétől árprilis közepéig ált a szerelő előtt aki meg állapította hogy motor cserés, szerinte nem a gáz miatt. Ezt áprilisban meg is csinálta de azóta sajnos nem működik a gáz átváltó kapcsolója. A kapcsoló biztosítékát ami az aksira megy vezeték azon kicseréltem de nem azzal volt a gond. van valakinek valami ötlete ?

2019. ápr. 28. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a "szakit" aki csinálta, hogy mit dugott össze rosszul.
2019. ápr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A gáz nyírta ki a motort,annyit nem fogsz rajta hogy megérje gázzal menni mert ķb 2× annyit szipákol belöle,és hamar hengerfejes lesz a soka nagyobb hőfokú égés miatt
2019. ápr. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2es baromságot beszél. Ez olyan beidegződés mint az hogy a dízel télen nem indul... 😀 Ha motor volt cserélve lehet valami nem lett összedugva vagy ilyesmi.
2019. ápr. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Benzin gázos autóm van,kisfiam nem azért írok mert unatkozom..

Kíváncsi lennék,Te mire futtatod magad fórumhuszár...

2019. ápr. 29. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És? Nekem is volt mégse kellett motort cserélni... Ha jól van beállítva nem szabad baja legyen. Az meg hogy a tied vmi sz.ar az egyéni probléma, nem az összes lpgs autóra kiterjedő.
2019. ápr. 29. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!