Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A1-es jogosítványhoz tudnátok...

A1-es jogosítványhoz tudnátok motort ajánlani nagyjából 200. 000 Ft-ig? -Robogó kizárva -50-es is szóba jöhet

Figyelt kérdés

2019. ápr. 28. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
30%

"Robogó kizárva , 50-es is szóba jöhet "

Tudod mit kérdeztél?

2019. ápr. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A1-eshez 125-öset ajánlanék. Viszont 200 alatt nem tudok őszintén ajánlani semmit.


Úgyhogy nem. Nem tudok a megadott feltételekhez igazodó olyan motort ajánlani, amit ha megveszel, nem küldesz el engem melegebb éghajlatra.

2019. ápr. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Slapec19 ***** válasza:
Az már kiderült, hogy váltós motort akarsz. És melyik kategóriában gondolkozol? Sport, enduro, cross? Az évjárat fontos vagy csak az ár a lényeg?
2019. ápr. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az elsőnek: képzeld vannak 50-es nem robogók is

A harmadiknak az évjárat annyiban számít, hogy nem 30-40 éves vasat vennék amihez már nincs alkatrész, de ha 10-20 éves a belefér.

Illetve a típus igazából mindegy, de utcn használnám suliba oda-vissza.

2019. ápr. 30. 19:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha 50-es motor is jöhet akkor igazából Simson. Annyira elterjedt és nem véletlenül hiszen egy megbízható és olcsó építmény.

Vagy van sok 50-es rendes motor is, tehát sportmotor vagy versenymotor formára, kinézetre viszont szerintem olyat ne vegyél mert én egyszer láttam és baromira hülyén néz ki és hangzik is.

Eleve azért kisebb méretben mint mondjuk egy 125-ös vagy 250-es, másrészt meg valami jó hangot várnál tőle és erre felvisít az 50-es vékony magas hangú recsegés a kipufogóból.

Az MZ is jól néz ki még kismotorok között de az már 125-ös minimum ha jól tudom.

2019. máj. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!