Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson S51-re Amal vagy BVF...

Somyka kérdése:

Simson S51-re Amal vagy BVF karbit vegyek?

Figyelt kérdés
Van egy 4 sebességes 50ccm-es s51b-m, és szerintem ami rajta van karbi ki van kopva, benne a fúvókák viszonylag újak de sajnos nem az igazi. Alapjáratom néha az egekbe, néha meg nincs is, gázadásra nem pörög fel olyan jól, pedig a gyújtás rendben van. Meg elég sokat használom terepen és felcsesz ahogy rázkódik a motor bezabál mint a fene. Ezért gondoltam egy 16-os Amalra, vagy egy német minőségű új BVF-re. Szerintetek melyik lenne a hasznosabb?

2019. ápr. 29. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:
az amaltól nagyon sokat eszik
2019. máj. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szerintem amalt vegyél mert az új bvf karbi nem az igazi annak idején biztos jó volt de ma már egy szemét nem a gyári méret szerint dolgoznak a fuvókái is másabbak mint egy gyárinak
2019. szept. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!