Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha Simson S51N-nél a hengert,...

SanyaZ kérdése:

Ha Simson S51N-nél a hengert, a karbit, és a kiput lecserélem S51-esére, akkor az megfelel egy sima S51 nek? Vagy a motorba is van még eltérés? Pl. Hajtókar?

Figyelt kérdés
Tesóm vett egy 51N-t és a karbi nekem tök idegen mert az enyém S50. Na de megnéztem és valaki megpróbálta a folytást eltávolitani de csak szétbarmolta. Meg a hengeren a menet is offos szóval ráférne egy új henger..

2015. jún. 4. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt szépen össze van szedve, hogy mi a klülönbség az N és a B között:

[link]

2015. jún. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen ismerem az oldalt de ha nem akarom kivenni a folytást akkor jó ha lecserélem?
2015. jún. 6. 20:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy nem tudom hogy milyenre akarod cserélni. Szóval az s51N-eseknél a karbi és a henger és a kipufogó folytott, a főtengely és a hajtókar az megegyezik a B-sen és az N-esen, viszont az N-esen csak 3 sebesség van, a B-sen 4. Ha lecseréled a fent említett dolgokat B-sre, akkor tulajdonképpen nem lesz folytott, de így is csak 3 sebességed lesz, szóval erősebb lesz a motor, de gyorsabb nem, mivel nem lesz 4. sebesség. De a kérdést sem igazán értem ám, mivel "sima" s51-es úgymond nincsen, mert mindegyik kapott valami utótagot ld. N,B,Electric,Enduro stb. Viszont motorilag két csoportot tudunk belőlük megállapítani. Az egyik az az N-es, ami 3 sebességes, fojtott és 40 km/h órával tud menni. A másik csoport az összes többi, amik nem folytottak, 4 sebességesek, és 60 km/h-val tudnak menni.
2015. jún. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az utolsó válaszoló jól írta de egyet hibázott. Az S51-b ből is gyártottak 3 sebességeset. Igazából a 3 sebességes S51-b is ugyan annyit megy végre mint a 4 sebességes mert az utolsó sebesség áttétele ugyan az. A különbség csupán annyi hogy a 2.-fokozatot osztották 2 részre.
2016. márc. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!