Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford C max automata?

Ford C max automata?

Figyelt kérdés

Nagykn tetszettek mindig is a 2004-2008 körüli C maxok kivül belül.

Igazából anyagilag megtehetném, hogy kihozzak kpra egy Vitarat is tehát nem azért teszem fel, hogy lebeszéljetek mert van ennél jobb megbízhatóbb autó, de kiváncsi vagyok, hogy tényleg annyira megbizhatatlan és pénztemető a 2 ezres benzines automata ghia felszereltséggel.

Olyan 1.5-2 millió ft körül már elég normálisnak tűnőket láttam.



2019. ápr. 30. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak lebeszélni, de ha és mondom HA elromlik eme robotizált váltó, naaagyon drága. Keress rá.
2019. ápr. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudtommal bolygóműves van benne nem robotizált
2019. ápr. 30. 22:18
 3/3 anonim ***** válasza:

A 2 literes benzines az elég faék motor, nekem volt a Mondeoban. Örök mint a nyomorúság - cserébe sokat eszik. Nálam a Mondeoban városban simán 11+ volt a fogyasztása.


Ez sima alu blokkos sor4,még normális láncos vezérléssel, minimális elektronikával. Technikailag szégyen ez a motor a 2000-res évek közepén,cserébe egyszerű és jó. :D


Ehhez 4 sebességes Jatco automatát párosítottak, amiről fogalmam sincs milyen, de szerintem a 4 sebességes az még jobban le fogja zabálni a hajad a rossz fokozatkiosztás miatt. Tapasztalatom nincs vele ( nekem krézi volt a Duratec mellett, ebbe is ugyanaz a Ford MTX kézi van, mint a Mondeoban, az is örök élet ), de már a specifikációi alapján is elkerülném.


Mondjuk én a C Maxot is, mert nekem nem tetszik, akkor már inkább S-Max de ez meg teljesen szubjektív. :)

2019. ápr. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!