Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda CB600F vagy Yamaha...

Honda CB600F vagy Yamaha FZ6-N? Melyiket ajánlanátok a kettő közül, és miért?

Figyelt kérdés
Alternativa is érdekelhet, de első körben e kettőben gondolkodok (használt, 1 millió alatt).

2019. máj. 1. 12:16
 1/4 dirtboy ***** válasza:

Nekem a yamaha a szimpatikusabb, azt választanám.

mondjuk lehet kapsz 1 misért kawa z750et is amik elég jó motorok és a plusz nyomaték sem rossz főleg ha utassal vagy a hegyekben.

2019. máj. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Yamahát választanám. Nálam már azért nyer, mert injektoros, de szerintem jobban is néz ki és kényelmesebb.
2019. máj. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Külsőleg nekem is jobban tetszik a Yamaha, illetve az injektor +1 pont, csak a Hornetet ajánlják mindenhol ebben a kategóriában első motornak. Nagyon megbizhatónak is tartják. Szokott karbi gond lenni vele? Horneten ültem már, lehet a méreteim miatt, de pont kényelmesnek éreztem. Kiváncsi leszek a Yamahára is.


+ a Yamahának van bármilyen tipushibája?


Z750-et nézegettem, de a kinálatot nézve úgy tűnt a többiből jobb ajánlatok vannak millió alatt. Utasom nem nagyon lesz, saját motoron ül, igy nem igazán van szükségem a plusz nyomatékra.

2019. máj. 1. 15:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Mind a három motor kiforrott darab, nem lesz sok gondod, bármelyiket választod. Megfelelő tárolással és karbantartással, nincs gond a karbikkal. A legjobb állapotút kell megvenni, még jobb ha vezetett, ellenőrizhető előélete is van.
2019. máj. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!