Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó tulajdonosa?

Autó tulajdonosa?

Figyelt kérdés
Van lehetőség arra, hogy megtudjuk, hogy egy adott autó kinek a tulajdonában van? Esetleg fizetős?

2019. máj. 5. 19:45
 1/4 sanyinak ***** válasza:
0%
Ha van ismerősöd a központi gépjármű nyilvántartóban...
2019. máj. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Nem nagyon. Ez valamennyire személyes adatnak minősül, azt pedig nem fogják neked kiadni.

Nem tudom milyen célra kellenek az adatok. Én egyszer azt csináltam, hogy egy kis trükkel elértem, hogy rövid időre a kezem ügyébe kerüljön az autó forgalmija. Amikor pár másodpercre nem látta senki, megnéztem a tulaj nevét, lakcímét és megjegyeztem.

2019. máj. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 veterán vas ***** válasza:
61%

Meg lehet próbálni furmánykodni -amíg képen nem vernek- de különben nem tudok az ilyesmire legális utat.


Bizonyára Te sem örülnél, ha bárki szórakozna az adataiddal.

2019. máj. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Semmi illegálisra nem gondoltam. Egész konkrétan láttam egy jó csajt és kíváncsi lettem volna a nevére.

Különben meg érdekes módon lakás, ház tulajdoni lapját gond nélkül le tudom kérni. Az nem személyes adat?


Köszönöm a segítséget.

2019. máj. 6. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!