Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Dci-t szabad venni?

Renault Dci-t szabad venni?

Figyelt kérdés

Ha igen, melyik motorkódokat? 1.5 dci felejtős, azt olvastam több helyütt, 1.6 dci elvileg már ok, mert Bosch-rendszerű, ezt 2 helyen hallottam. 1.9 dci szintén.

Helytállóak ezek az infók?

Grand Scenic-et vennék.

Vkinek tapasztalat?



2019. máj. 6. 14:39
 1/3 anonim válasza:
11%

1.5 van nekünk is és hát mit ne mondjak.

a kézifékkel mióta megvettük csak a gond van. rengeteget költöttünk rá. most úgy néz ki hogy végre jó 5 év szenvedés után. de amint elment az egyik baj, jött még 2. a sebességváltó valamiért nem veszi az 5-6-ot. mintha el lenne csúszva. és az olajat is eszi.

Francia autót soha többé!!!

2019. máj. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, a DCI a kézifékhibáiról a legismertebb..... Szoros a korreláció a DCI-k és a huzalos kézifékműködése között.


Amúgy DCI-ből nagyon nagyon sok változat van, sok motorkóddal, ezt mindenki elfelejti valamiért. 1-2 van, amelyik nagyon problémás, a többi mind jó, agyonüthetetlen konstrukciók. A 2010 utániak hibátlanok.

2019. máj. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ja amúgy az 1.5 DCI-ről beszélek, ami nem tudom miért felejtős.
2019. máj. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!