Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek ez megéri első...

Szerintetek ez megéri első autónak?

Figyelt kérdés

[link]


Sajnos nem rendelekez sok pénzzel, így nem tudok drágább autót venni. Nem hasznalnám rendszeresen. Max hétvégeken kiruccanni néhány mérfölddel arrébb.



2019. máj. 7. 21:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Trollkodsz vagy trollkodsz?


"Max hétvégeken kiruccanni néhány mérfölddel arrébb." a játékokba át lehet am állitani km/h-ra.

2019. máj. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem, ha szoci autó, akkor lada vagy Wartburg.
2019. máj. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Szoci kor legjobb autója, viszont mára elavult technika, mert nagy a hibaforrása , viszont olcsó javítani, de a vele járó futkosás ami költségessé teszi, javaslom, hogy Swiftek körül nézz valami szépet, még szervósat, akár klímásat is találsz, de F Astra , Ford Fiesta, Mazda 121 illetve Mazda 121 LX is van ily árkategóriába.
2019. máj. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
néhány mérföldre nem ez való arra ott van a camaro zl1 es:)
2019. máj. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem trollkodok. Csupán így fogalmaztam meg, hogy nem vezetnék sokat. Illetve ha vezetnék is, akkor se nagyon messzire
2019. máj. 7. 21:25
 6/12 A kérdező kommentje:
Néztem Wartburgokat, de azt mondták nekem, hogy hetente kéne szervizelni. Nem tudom mennyire igaz ez. Ladák is tetszenek egyébként.
2019. máj. 7. 21:32
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ezt az autót úgy felejetsd el ahogy van.

Inkább egy ilyet nézegess.

[link]

2019. máj. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 D. Brasco ***** válasza:
22%

Ennyiert a zastavat felejtsd el!

175-ert egeszen normalis allapotu twingot/swiftet/b corsat/f astrat/1-es puntot lehet venni!Ugyan hibatlanok meg luxus gépek azok sem lesznek de ehhez képest maga az űrkorszak!

2019. máj. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Mit keres a "dízel" a kulcsszavaknál? Eléggé troll kérdésnek tűnik...
2019. máj. 8. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Most komolyan? Azon akadsz fenn hogy ki lett írva a dízel? Talán nem léteznek dízel autók? Úristeeeen!!??
2019. máj. 8. 07:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!