Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van esély arra, hogy jó Audi...

Van esély arra, hogy jó Audi A3-at vegyek 600. 000Ft-ból?

Figyelt kérdés
Jövőre szeretnék venni első autónak egy Audi A3 8l-t. Ennyiért lehet kapni egy olyat, amire nem kell költeni 100 ezreket? Kb. másfél évig használnám.

2019. máj. 8. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:

600-ból lehet venni de olyat ami sokat futott...


Szerintem márkaszervizes átnézetés nélkül meg ne vedd!


Ennyi pénzért már van bennük 250 - 350 ezer km... ez már rizikós nagyon

2019. máj. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Benzinest kellene venned első autónak csak nem tudom hogy ezek a tsi motorok mennyire jó hírűek...
2019. máj. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van, de legyen kéznél pénz bőven. Én elhiszem hogy nem volt még autód, de ha reálisan átgondolnád hogy mit kapsz ezért a pénzért, abban nem ilyen kaliberű kocsik lesznek az első helyen.

Talán, Swiftből kapni jó állapotút.


Ilyen autókat 8-10 év felett is 2,5-3 milliótól érdemes nézegetni, javításra félretett pár száz ezerrel. Máskülönben egy kudarc lesz az egész, és megutálod a márkát is meg az egész német vonalat. BMW-vel ugyanez a helyzet, első autónak, más félért, utána jönnek a bajok sorba.


Ne legyél olyan mint egy volt kollégám hogy benzines A3-at vett persze a valós ár alatt kicsivel, aztán tönkre ment a turbó, és csere helyett inkább csak kiköttette, mert a benzin ár meg a javítás már összeférhetetlen szerinte.... Laikusok meg ilyenektől vesznek komolyabb autót.

2019. máj. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Audi=rámegy a gatyád is
2019. máj. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Beviz Elek ***** válasza:

#2

8L-t néz a kérdező, abból nem volt TSI.


Teljesen mindegy mennyiért veszel autót, a használtautó mindig lutri és bármikor előfordulhat hogy 100ezreket kell rá költeni, tehát nincs az az összeg amiért "ez tuti foglalkozásmentes lesz".


Volt már pár autóm, hozzászoktam hogy gombokból fenntartom, az eddigi egyetlen pénztemetőm egy A3 (8P), igazi pofáraesés.

2019. máj. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!